Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

remont
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 16, 17, 18  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
weselemoje
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sty 2022
Posty: 76

PostWysłany: Nie 21 Sie 2022, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed remontem, warto spojrzeć na te porady - http://ewasobkowicz.pl/5-praktycznych-akcesoriow-meblowych-niezbednych-w-kazdym-domu/ przeczytamy tu na co zwrócić uwagę i jakie sprytne metody, można zastosować również podczas remontu, by mieszkało nam się lepiej. Np. w kuchni, możemy dzięki segregatorom i pojemnikom, zabezpieczyć każdy jej zakamarek, dzięki czemu przechowywanie produktów, będzie znacznie łatwiejsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Sro 24 Sie 2022, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy przykładowo czytacie artykuły dotyczące aranżowania wnętrz? Ja przykładowo lubię się zainspirować , także jak chodzi o mnie to - tak. Ostatnio chociażby czytałam artykuł https://4katy.org.pl/nieruchomosci/najwiekszy-wybor-plytek-hiszpanskich-poznan o płytkach hiszpańskich - możecie się z nimi zapoznać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 26 Sie 2022, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o kompleksowy remont czy też wykończenie domu to bardzo dobrym wyborem będą usługi remontowe Warszawa Wawer-Bud: https://www.wawerbud.pl/ . Przyznam, że miałam okazję korzystać z usług tej firmy przy remoncie i byłam bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hanka87
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Gru 2018
Posty: 94

PostWysłany: Pią 2 Wrz 2022, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli remont domu obejmuje też jego ocieplenie to popatrzcie sobie na oferte firmy Styromat - https://www.styromat.com.pl/. Jest to jedyny w Polsce producent gotowych płyt styropianowych z wprasowanym klinkierem. Takimi płytami ociepla się dom, a równocześnie od razu jest robiona elewacja. Super rozwiazanie - wygodne i trwałe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Pon 5 Wrz 2022, 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas wszystko by się dawno zaczęło, ale jak mąż dowiedział się, że czeka go malowanie poddasza ze skosami , to jakoś piórka mu opadły. No i właściwie stoimy w miejscu. Jakoś sobie z tym wszystkim mało radzę i mam nadzieję, że mi coś podpowiecie. Każda wskazówka będzie mile widziana, bo naprawdę jak go namówić? Tego kompletnie nie wiem, ani jak to ułatwić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1053

PostWysłany: Wto 4 Paź 2022, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukuję od jakiegoś czasu ciekawych propozycji jeżeli chodzi o aranżacje klatki schodowe ale jakoś nie mogę niczego konkretnego znaleźć. Znajomy podpowiedział mi, żebym wolnej chwili przejrzała sobie informacje na stronie tego portalu nobiles.pl/ , ponieważ można tam znaleźć wiele ciekawych propozycji. Dajcie znać, czy kiedykolwiek korzystaliście z porad na stronie tego portalu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Czw 6 Paź 2022, 7:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remont to spore wyzwanie, coś o tym wiem uśmiech w tym roku planuję zmienić nieco wystrój naszej kuchni i już się zastanawiam nad tym jaka farba do malowania kuchni będzie najlepsza? chcę zrezygnować z płytek właśnie na rzecz farby. Widziałam w ofercie marki Dulux kilka fajnych propozycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwettka
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Gru 2020
Posty: 154

PostWysłany: Czw 13 Paź 2022, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli macie dzieci to pokój dziecka musi być wygodny, powinno być dużo miejsca dla zabawek. Jeśli chcesz robić fajnie pokój dla swojego dziecka to polecam zakupić meble ze sklepu https://www.almer-meble.pl/ jest naprawdę w czym wybierać. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madonna71
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Paź 2022
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 13 Paź 2022, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam pojęcia jak namówić męża do remontu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eraz3
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Paź 2022
Posty: 1

PostWysłany: Pią 14 Paź 2022, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo podobna mi się ten pomysł i chyba się zdecyduję na to, jak myślicie?
_________________
mechanik bydgoszcz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 16, 17, 18  Następny
Strona 11 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group