Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przyjęcie weselne w wynajętym domu/agroturystyce
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Milkunia
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Gru 2020
Posty: 1
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Nie 6 Gru 2020, 10:06    Temat postu: Przyjęcie weselne w wynajętym domu/agroturystyce Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie.
Planujemy z narzeczonym kameralne przyjęcie weselne na max 30 osób. Wiadomo mamy teraz pandemię i jest ciężko z salami, co będzie dalej nie wiadomo. Do tego te maseczki. My nie chcemy już przekładać naszej uroczystości więc pierwsze co stwierdziliśmy że zrobimy obiad dla rodziny w domu do tego muzyka z laptopa i będzie fajnie (tak np. wyglądała pięćdziesiątka mojego przyszłego teścia i było na prawdę super). Znalazłam jednak fajne ogłoszenie w internecie a mianowicie wynajem całego domu w którym znajduje się mała sala imprezowa, kuchnia, łazienka, u góry kilka pokoi do spania. Jest to taka agroturystyka. Do tego wielki teren ze stołami, grillem. Jest nawet basen i łódka do dyspozycji gości. Cena również Nas bardzo zadowala. Co sądzicie o takim pomyśle? Jedyne co mnie zastanawia to to że będziemy sami się obsługiwać tak zresztą też by było w domu. Chcemy zrobić szwedzki stół, wieczorem grilla. Zamierzam też kupić taką kolumnę z mikrofonem żeby złożyć podziękowania dla rodziców lub np. pośpiewać z kimś z gości i oczywiście puszczać muzykę. Myślę że to o wiele lepsza opcja niż przyjęcie zrobione w domu w którym nie mam aż tak dużo miejsca jak w tym wynajętym domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
venueru
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Sty 2021
Posty: 2

PostWysłany: Nie 10 Sty 2021, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że mogłaby się Wam spodobać ta stodoła na wesele: https://folwarkruchenka.pl/ z tego co piszecie to klimatem by Wam odpowidało Smile
_________________
https://folwarkruchenka.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sara212
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Maj 2021
Posty: 3

PostWysłany: Czw 6 Maj 2021, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To fajny pomysł. Teraz też wiele par młodych wypożycza namioty i w nich urządza fajne przyjęcie weselne. Podoba mi się też ta opcja.
_________________
xbox live gold za darmo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Sro 3 Lis 2021, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra wizytówka to jak mocny uścisk dłoni nowego klienta czy współpracownika w twardym świecie biznesu. Zaprezentuj się dobrze,okaż siłę i perfekcję nawet w wyglądzie swoich wizytówek,pomożemy Printing House druk wizytówek https://printinghouse.pl/druk-wizytowek/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcel7743
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Gru 2021
Posty: 5

PostWysłany: Sro 15 Gru 2021, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat takie coś powinno organizować się wedle uznania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PawełW
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Gru 2021
Posty: 362

PostWysłany: Czw 27 Sty 2022, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie musisz mieć wiedzy przy zakłądaniu spółki,wystarczy,że skontaktujesz się z Optioffice sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek i zdasz się na ich ofertę oraz profesjonalne usługi. Kupisz gotową spółkę w ciągu jednego dnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Pon 31 Sty 2022, 22:45    Temat postu: lokal Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważny jest odpowiedni lokal, dlatego my jednak zdecydowaliśmy się na https://czarcimlyn.eu/ . Powiem wam, że to był doskonały wybór, bawiliśmy się cudownie, wszystko było dopięte na ostatni guzik, do tego pyszne jedzenie, miła obsługa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odon63311
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Lut 2022
Posty: 5

PostWysłany: Czw 10 Lut 2022, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o mnie to uważam, że warto wyprawiać wesele w domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Frutila22
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Maj 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sro 1 Cze 2022, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki macie do tego stosunek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GdzieWesele_Poleca
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 57

PostWysłany: Wto 4 Paź 2022, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz wyjątkowego miejsca na kameralne wesele, zerknij koniecznie na https://www.gdziewesele.pl/nietypowe-miejsca Tam z pewnością znajdziesz fantastyczną miejscówkę na kameralne przyjęcie!
_________________
Szukasz idealnej sali na wesele wejdź na www.GdzieWesele.pl znajdziesz tam hotele, restauracje na przyjęcia weselne w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu w całej Polsce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group