Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Urządzenia kuchenne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Pon 30 Maj 2022, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto postawić na zgrzewarkę próżniową FOODSAVER FFS014X? Mam ją od niedawna, ale sprawdziła się super także jestem mega zadowolona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Wto 31 Maj 2022, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, jeżeli szukasz sprawdzonego miejsca w którym mogłabyś kupić między innymi zestaw noży w czarnym bloku to ja od siebie polecam w wolnej chwili przejrzeć sobie propozycje na stronie viallidesign.com. Moim zdaniem mają naprawdę szeroki wybór tego typu produktów, pies bez problemu każdy będzie w stanie znaleźć tam coś ciekawego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Maj 2022
Posty: 54

PostWysłany: Wto 31 Maj 2022, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przy remoncie kuchni postanowiłam w końcu wymienić całe wyposażenie zaczynając od czajnika a kończąc na ekspresie do kawy. Wszystkie akcesoria znalazłam na jednej fajnej stronie https://nagrodaveritatissplendor.pl/firma/design-for-home Teraz w końcu mam wszystko dopasowane do nowego wnętrza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rachela
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 300

PostWysłany: Sro 20 Lip 2022, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można też postawić na bardziej profesjonalne akcesoria kuchenne. Co powiecie na przykład na takie blendery: https://gastronet24.pl/blendery/56908-blender.html ? Sądzę, że to przydatny zakup jeśli ktoś lubi spędzać w kuchni trochę więcej czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nhessel
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Sie 2022
Posty: 4
Skąd: Łańcut

PostWysłany: Wto 2 Sie 2022, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urządzenia powinny pasować również do danego stylu kuchni. Jakie więc agd wybrać do kuchni w stylu retro? Opis takiego pomieszczenia i cechy charakterystyczne znajdziecie na tej stronie https://www.imello.pl/artykuly/kuchnia-w-stylu-retro. Styl retro nawiązuje do mody z postmodernistycznej przeszłości, a która nadal fascynuje i funkcjonuje we współczesnych wnętrzach. Retro sięga po elementy królujące co najmniej 20 lat wstecz, dlatego obecnie prezentuje nawet wzornictwo z lat ‘80 i ‘90.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myra.flatley
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Wrz 2022
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 1 Wrz 2022, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad odpowiednim zlewem, który będzie wyglądał industrialnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hohoszka
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sie 2022
Posty: 54

PostWysłany: Pią 16 Wrz 2022, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę podpowiedzcie jaki ekspres do kawy wybrać? Chciałabym kupić i totalnie nie wiem na co zwracać uwagę. Koleżanka poleciła mi sklep https://swiatekspresow.pl/ekspresy-do-kawy i mają tam tak duży wybór, że zupełnie nie wiem na co patrzeć. Z góry dzięki uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emiliaaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2022
Posty: 199

PostWysłany: Wto 27 Wrz 2022, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdej kuchni muszą być talerze. I to najlepiej duży zestaw tym bardziej jak masz dużą rodzinę. Mi osobiście bardzo się podoba serwis obiadowy 12 osób kwadratowy . Jeszcze że dużo tego jest to wygląd ma coś w sobie. A wam się podobają takie zastawy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Wto 4 Paź 2022, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja przykładowo zauważyłam, że też tutaj https://kuchenne.pl/pl/c/Szklanki/341 można kupić najróżniejsze praktyczne wyposażenie do kuchni. Właśnie planuję u nich kupić szklanki, ponieważ co do nich to mam pecha i większość mi się pozbijała. Także nowe na pewno mi się przydadzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3624

PostWysłany: Sro 23 Lis 2022, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli poszukujecie serwisu który fachowo zajmie się naprawą Waszego sprzętu AGD to pomoc otrzymacie w https://fixagd.pl/naprawa-sprzetu-agd/siemianowice-slaskie/serwis-piekarnikow/. Firma zajmuje się kojarzeniem klienta z serwisantem, który ma wiedzę i doświadczenie w zakresie przedmiotu zgłoszenia. Z nimi macie pewność że odwiedzi Was osoba o dużej wiedzy w tym zakresie a nie kompletny laik który tylko narazi Was na koszta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group