Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Inwestowanie pieniędzy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagnaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Wrz 2019
Posty: 148

PostWysłany: Czw 21 Lip 2022, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama to chyba bym się bała inwestować kasę bo się po prostu na tym nie znam. Jedynie co to uczestniczę w ppk https://www.mojeppk.pl/serwis i tutaj gromadzę oszczędności. No ale to jest sprawdzony i pewny pogram także nie mam czego się obawiać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 396

PostWysłany: Czw 25 Sie 2022, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnośnie bezpiecznych inwestycji na długi termin, to na pewno warto zastanowić się nad Mennicą Skarbową ze względu na rozbudowaną ofertę, terminowość dostaw i pomoc obsługi. Warto się przekonać i co najważniejsze uchronić swoje oszczędności przed szalejącą inflacją. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Czw 25 Sie 2022, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam inwestycje w postaci nieruchomości nad morzem https://artykuly24.wroclaw.pl/apartamenty-nad-morzem-sprzedaz/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaden.sporer
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Sie 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 25 Sie 2022, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o kryptowalutach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tolas002
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 23

PostWysłany: Czw 8 Wrz 2022, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak dla mnie inwestycje w nieruchomości czy też inwestowanie w grunty kurs to jak dla mnie najlepsza opcja. Odkąd właśnie skorzystałam z tego kursu na tej stronie jestem bardzo zadowolona. Jeżeli również chcecie się dowiedzieć więcej informacji na ten temat to na ich stronie wszystko jest dokładnie wytłumaczone. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Pon 12 Wrz 2022, 7:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z mężem w większości miesięcy odkładamy 2tys miesięcznie, minimum które odkładamy to 1500. Nie mamy kredytów, ale wynajmujemy mieszkanie które kosztuje nas 2tys miesięcznie... Odkładamy na start budowy.

Nie jesteśmy dobrzy w krypto czy w giełdzie, wolimy bezpieczniejsze sposoby oszczędzania...

https://www.konto-studenckie.pl/millenium.php

Do oszczędzania polecam bank millenium. Oferuje 500 zł za załóżenie konta i ponad 7% na koncie oszczędnościowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mennica Skarbowa
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Kwi 2022
Posty: 43

PostWysłany: Pon 12 Wrz 2022, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to w takim razie jeżeli będziecie chcieli przede wszystkim bezpiecznie inwestować w metale szlachetne zarówno złote i srebrne monety oraz sztabki to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej Mennicy Skarbowej gdzie będziecie mogli liczyć na pełne wsparcie, konkurencyjne ceny i terminowość przeprowadzonych realizacji. Warto się przekonać i co najważniejsze zadbać o swoje oszczędności na długie lata nie martwiąc się tak wysoką inflacją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arlett
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Gru 2021
Posty: 60

PostWysłany: Pią 30 Wrz 2022, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od siebie mogę polecic mieszkania w Warszawie z oferty tego biura nieruchomości https://remaxcapital.pl/ekskluzywne-mieszkania-warszawa Znają sie na nieruchomościach jak mało kto. Jestem pewna , że pomogą ci znaleźć idealne mieszkanie i ogarną wszystkie formalności. To profesjonalna firma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Yanaz
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Paź 2022
Posty: 4

PostWysłany: Wto 4 Paź 2022, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W różne rzeczy można inwestować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam987
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 139

PostWysłany: Pon 14 Lis 2022, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że idealnym miejscem pod inwestycje w nieruchomości jest także Trójmiasto i tu apartamenty inwestycyjne na osiedlu Modern Tower z widokiem morze są bezkonkurencyjne, a w budynku będzie też taras widokowy dla mieszkańców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group