Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

NOC POŚLUBNA
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ashtaka
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Wrz 2011
Posty: 52
Skąd: Swarzędz

PostWysłany: Sro 28 Gru 2011, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smużka, zazdroszczę, że Twój teraz mąź ma takie zdolności fotograficzne, że zrobił Ci piękne akty (bo rozumiem, że to nie dzieło Waszego ślubnego fotografa oczko ) uśmiech Ja bym chętnie też takie zdjęcia miała, ale mój narzeczony niestety chyba by nie podołał temu zadaniu... smutny Ale fotografa bym się wstydziła język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Sro 28 Gru 2011, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my kochamy zdjęcia, Piotrek też robi bardzo ładne zdjęcia, więc myślę, że w tym wyjątkowym dniu również, chyba, że po prosto padnę na twarz albo uznam, że wyglądam nie tak, czyli będę np. mega roztrzepana;) myślę, że to fajna pamiątka. Nie chodzi mi o fotki podczas seksu, bo to chyba lekka przeginka wydaje mi się, zresztą tu potrzebna byłaby osoba trzecia, a tego sobie nie wyobrażam. uśmiech Raczej chodzi mi o zdjęcia w takim stylu, jak pisała Smużka. uśmiech Zresztą czasem mu sama wysyłam jakąś fotkę zrobioną telefonem oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kraki
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 54

PostWysłany: Wto 10 Sty 2012, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smużka- naprawdę piękna pamiątka. Zazdroszczę. Ja marzę, by w sypialni mieć kilka takich czarno-białych zdjęć, na których nie będzie widać twarzy i oglądający będą mieli wątpliwości czy to akurat my...

Dodatkowo jak sądzicie... jak to jest z sesjami narzeczęskimi? (nie wiem czy dobrze to nazwałam)
_________________
Każdy z nas jest aniołem z jednym skrzydłem, dlatego by móc latać musimy się bardzo mocno trzymać drugiej osoby...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 11 Sty 2012, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

narzeczeńskimi oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maja_82
maniak
maniak


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 1613
Skąd: z Asusa...:)

PostWysłany: Sro 11 Sty 2012, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kraki napisał:
Dodatkowo jak sądzicie... jak to jest z sesjami narzeczęskimi? (nie wiem czy dobrze to nazwałam)

Jak masz ochotę i pieniądze to sobie robisz sesje narzeczeńską, a jak nie chcesz to nie robisz. Dla mnie osobiście to bez szału.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Sro 11 Sty 2012, 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mnie zastanawia czy Kraki jest kobietą czy mężczyzną, bo w kilku postach pisze o sobie jak o mężczyźnie, teraz jak o kobiecie pytajnik Rolling Eyes
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sro 11 Sty 2012, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewne jest, że promuje jakiś portal i ma problemy z ortografią Razz .
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kraki
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 54

PostWysłany: Sro 11 Sty 2012, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aaaaaa wybaczcie uśmiech jeśli napisałam gdzieś niby jako mężczyzna, to zapewne przez pomyłkę i z pośpiechu. Wybaczcie ortografię - nie będę się tłumaczyć dysleksją uśmiech

Kobitka ze mnie, taka 100% uśmiech
_________________
Każdy z nas jest aniołem z jednym skrzydłem, dlatego by móc latać musimy się bardzo mocno trzymać drugiej osoby...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czarngwiazda
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Sty 2012
Posty: 25

PostWysłany: Nie 22 Sty 2012, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja pomyślałam że wynajmiemy pokój w tym domu weselnym gdzie mamy ślub, są ładne bo widziałam, na noc pomiedzy ślubem a poprawiami i po poprawianch chyba też ale to się jeszcze zobaczy Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 680

PostWysłany: Pon 3 Paź 2022, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz w takim razie również sprawdzić wyjątkowe propozycje, jeśli chodzi o body koronkowe w sklepie lovita.pl i jestem zdecydowanie zadowolona zarówno ze względu na różne dostępne kolory, wzory i pełne wsparcie ze strony obsługi klienta oraz rozsądnego zakresu cen (jednocześnie łapiąc całkiem niezłe promocje i rabaty).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39
Strona 39 z 39

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group