Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wyprawka dla niemowlaka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alka223
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Lis 2021
Posty: 162

PostWysłany: Czw 12 Maj 2022, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szalenie cieszę się, że na wózek dla dziecka wybrałam Cavoe Osis. Co prawda to wózek miejski, bez amortyzacji, jednak rama doskonale tłumi nierówności dając komfort maluchowi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamaika
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2022
Posty: 90

PostWysłany: Wto 31 Maj 2022, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeśli szukacie dobrego mleka dla swojego dziecka to warto się zainteresować Bebilonem- jak dla nas najlepsze, a w aptekach DOZ dostępne w bardzo dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rachela
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 300

PostWysłany: Sro 8 Cze 2022, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mleko modyfikowane Bebilon można kupować w aptekach stacjonarnych sieci DOZ w tych samych cenach co w necie. Mają atrakcyjne ceny, nie trzeba już zamawiać, dla mnie też to jest wygodniejsze. Ja wybieram mleko Bebilon AR ProExpert i jestem z niego bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamaika
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2022
Posty: 90

PostWysłany: Sro 29 Cze 2022, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, my też kupujemy w doz, faktycznie ceny tam mają super jeśli chodzi o Bebilon.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1043

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2022, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o mleka modyfikowane, co myślę że bardzo duży wybór tego typu produktów można znaleźć na stronie tego sklepu https://www.bee.pl/11271-mleka-modyfikowane Wiem że moja znajoma przygotowywała się do wyprawki z pomocą tego sklepu i wydaje mi się że znalazła wszystko to, co było jej potrzebne. Polecam i wam tam zerknąć, a myślę że nie będziecie rozczarowani.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jgreenholt
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Paź 2022
Posty: 4
Skąd: Krosno

PostWysłany: Pon 3 Paź 2022, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy istnieją sklepy, w których kupię wszystko razem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bring
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 166

PostWysłany: Czw 13 Paź 2022, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kamaika napisał:
tak, my też kupujemy w doz, faktycznie ceny tam mają super jeśli chodzi o Bebilon.

A do kiedy ta promocja w DOZie na Bebilon będzie obowiązywać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hohoszka
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sie 2022
Posty: 54

PostWysłany: Wto 18 Paź 2022, 7:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czytacie książki czy poradniki na temat rozwoju i pielęgnacji dziecka? Ja w ciąży mając dużo czasu robiłam to i przyznaję, że wiele z tych porad bardzo mi się przydało. Szczególnie cenię sobie bloga Musteli i dalej często do niego zaglądam. Teraz właśnie skończyłam czytać na temat 8 miesięcznego niemowlaka https://www.mustela.pl/mustela-blog/8-miesiac-zycia-dziecka uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
humbelina
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 175

PostWysłany: Pon 5 Gru 2022, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My podajemy maluchowi mleko Bebilon Pronutra-Advance. Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Takie mleko można stosować od urodzenia, może być także stosowane jako uzupełnienie karmienia piersią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inga88
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Paź 2020
Posty: 53

PostWysłany: Czw 8 Gru 2022, 10:40    Temat postu: Wyprawka dla niemowlaka Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o sam temat wyprawki dla dziecka, to mogę się trochę wypowiedzieć w tej kwestii. Ja akurat szukałam ubranek i akcesoriów dla mojego malucha. Wertując Sieć, natrafiłam na sklep internetowy Zyzio&Zuzia uśmiech I powiem Wam, że byłam miło zaskoczona. W ofercie znalazłam u nich masę ciekawych propozycji, a jedną z nich były ręczniki dla niemowląt - https://zyzio-and-zuzia.pl/pl/c/Reczniki-i-okrycia-kapielowe-dla-niemowlat/183 uśmiech Wybrałam z nich klasyczne modele, ale też takie, które mają kapturek na głowę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 6 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group