Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Chcemy ten czas spędzić w górach

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wikitiki
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2020
Posty: 45

PostWysłany: Sob 26 Lut 2022, 14:14    Temat postu: Chcemy ten czas spędzić w górach Odpowiedz z cytatem

Jakie miejsca w polskich górach polecacie na zimowy wyjazd po ślubie tak żeby pojeździć na nartach i przy okazji trochę się rozerwać?
_________________
Dobrego dnia życzęuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Raczejsiedzewdomu
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Kwi 2020
Posty: 40

PostWysłany: Nie 27 Lut 2022, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkam na Górnym Śląsku więc najlepiej znam Beskid Śląski, a tam najciekawsza wydaje mi się Wisła ze skokami narciarskimi, ekstra parkiem wodnym i trasami do zjeżdżania też uśmiech
Możecie się zatrzymać na nocleg np. w tych komfortowych apartamentach https://www.dreamapart.pl/wisla
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Czw 31 Mar 2022, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również polecam Beskidy:) W ubiegłym roku byliśmy z mężem w Szczyrku. Spokojniej niż np. w Zakopanem a tak samo atrakcyjnie. Większość czasu spędziliśmy aktywnie aczkolwiek mieliśmy też gdzie komfortowo wypocząć. Zarezerwowaliśmy pobyt w hotelu Skalite, obiekt piękny i komfortowy, zobaczcie: https://hotelskalite.pl/ . Myślę, że jest to idealna miejscówka tak samo dla nowożeńców jak i par z dłuższych stażem, singli i rodzin z dziećmi. W hotelu Skalite dysponującym dużym ogrodem, kawiarnią, restauracją oraz strefą SPA każdy spędzi czas mile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hotelpodium
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Cze 2022
Posty: 11
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw 9 Cze 2022, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam pobyt w Beskidach. Z dala od zgiełku, to nie to samo, co pobyt w tłocznym Zakopanem. Byliśmy w hotelu w Wiśle zapewnił nam super warunki. Na pewno tu wrócimy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bellamia
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Wrz 2022
Posty: 2
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 30 Wrz 2022, 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę tylko odradzić Zakopane. Byliśmy w tamtym roku i nigdy więcej, drożyzna wszędzie, ludzi multum, wszędzie kolejki. Już lepiej poszukać spokojniejszych miejsc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 456

PostWysłany: Sro 4 Paź 2023, 8:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Góry to dobre miejsce i zawsze znajdą się jakieś ciekawe rozrywki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Nie 28 Sty 2024, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też obecnie poszukuje czegoś fajnego na weekendowy wypad i najchętniej wybrałabym hotel spa. Nie wiem jednak na co się zdecydować, ale najbardziej zależy mi na atrakcji jaką jest kąpiel siarczkowa. Na ten moment trafiłam na stronę chttps://www.malinowydwor.pl/ jednak byłoby miło gdyby ktoś mógł podzielić się swoimi wrażeniami o tym hotelu lub podrzucić jakieś propozycje uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group