Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Skóra problemowa - jakie kosmetyki?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Pon 29 Sie 2022, 19:23    Temat postu: Skóra problemowa - jakie kosmetyki? Odpowiedz z cytatem

hej,
od dłuższego czasu borykam się z problemami z cerą. Skóra na twarzy przetłuszcza się, przez co ciągle świeci mi się buzia i makijaż nie trzyma się zbyt dobrze. Zastanawiam się czy do pielęgnacji takiej cery sprawdzą się dermokosmetyki La Roche-Posay. Może macie jakieś ulubione produkty tej firmy, które pozwolą mi pozbyć się problemu z przetłuszczającą się cerą? Będę wdzięczna za każdą podpowiedź!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pala
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 100

PostWysłany: Wto 30 Sie 2022, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, problem z przetłuszczaniem się skóry twarzy jest chyba dość powszechny ; / sama miałam ten problem, więc doskonale cię rozumiem. Nawet po zmatowieniu twarzy pudrem po jakimś czasie skóra zaczynała się świecić. Moim zdaniem podstawą jest przywrócenie równowagi skórze i dogłębne oczyszczanie jej. Oczywiście trzeba to robić regularnie, aby utrzymać dobry efekt. Możesz do tego wykorzystać wspomniane dermokosmetyki. Na pewno wypróbuj żel oczyszczający do skóry tłustej i tonik. Myślę, że szybko zobaczysz różnicę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asisa
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 98

PostWysłany: Wto 6 Wrz 2022, 7:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam skórę problemową, próbowałam juz roznego rodzaju kosmetykow i na wlasnym przykladzie powiem, ze najbardziej sprawdzily mi sie dermokosmetyki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2022, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dermokosmetyki?Ale jakie?? bo z tego co widzialam to sporo tego jest i nie wiadomo co wybrac, na co zwrocic uwage
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asisa
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 98

PostWysłany: Pon 26 Wrz 2022, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknij sobie na te https://www.notino.pl/search.asp?exps=sebio%20to%C5%82pa one sie idealnie nadają do cery klopotliwej, u mnie byly straszne sklonnosci do trądziku, wyprysków, teraz mam spokoj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Pon 26 Wrz 2022, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o dzieki!! wszystko wypróbuje bo juz jestem na maksa zdesperowana, mam nadzieje, ze cos pomogą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamia23
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 120

PostWysłany: Czw 29 Wrz 2022, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam cerę mieszaną a do tego pojawiają się u mnie często niedoskonałości, szczególnie na brodzie. Szukałam idealnych kosmetyków aby skóra zaczęła lepiej wyglądać ale nie było to takie łatwe. Strzałem w dziesiątkę okazał się ten krem serum https://www.herbapol-polana.com/kosmetyki/kosmetyki-nawilzajace/serum-dla-cer-mieszanych . Nadaje się pod makijaż także, matowi cerę, nawilża, wygładza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 661

PostWysłany: Pon 10 Paź 2022, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to w takim razie może warto wybrać przede wszystkim dobrej jakości toniki wzmacniające i akurat spory ich wybór będziesz mogła znaleźć w ofercie Gemini, dlatego zerknij na https://gemini.pl/kategoria/zdrowie/witaminy-i-mineraly/toniki-wzmacniajace gdzie akurat świetnych propozycji zdecydowanie nie brakuje, aby zadbać o swoje zdrówko i najbliższych szczególnie w okresie wzmożonych zachorowani jesienią oraz zimą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Czw 13 Paź 2022, 10:07    Temat postu: odp. Odpowiedz z cytatem

Polecam zapoznać się z tym cennym artykułem
https://www.art-macha.pl/najwazniejsze-zasady-ktorymi-nalezy-kierowac-sie-w-pielegnacji-skory/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MichalinaO
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 142

PostWysłany: Sro 19 Paź 2022, 7:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami problemy skórne spowodowane są przez chemię zawarto w kosmetykach. Dlatego warto odstawić zwykłe kosmetyki spróbować kosmetyków naturalnych. U mnie taka zmiana przyniosła znaczą poprawę kondycji i wyglądu skóry. Duży wybór naturalnych kosmetyków od naszych polskich niewielkich firm, gdzie kosmetyki robione sa recznie znajduje sie w drogerii online Szklany Składzik - https://szklanyskladzik.pl/. Świetne kosmetyki, super opisane - na pewno wybierzecie coś idealnego dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group