Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ból pleców
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FilipFakt87
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lut 2021
Posty: 1

PostWysłany: Czw 25 Lut 2021, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ból pleców to tylko rehabilitacja i fizjoterapia. Najlepsza terapia manualna w Opolu jest u Fizjofaktorii - polecam, tam się zajmują osobą jak należy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1043

PostWysłany: Pią 25 Mar 2022, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również miałam spory ból pleców i ciężko było mi egzystować. Moja znajoma poleciła mi Centrum Medyczne Gamma z Warszawy. Wykonują nawet operacje endoskopowe kręgosłupa. Na miejscu możecie przejść również pełnoprawną rehabilitację. Chyba się zdecyduję na powierzenie im swojego zdrowia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Wto 5 Kwi 2022, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy nastolatek czy nastolatka na pewno w dzisiejszych czasach spędza sporo czasu przed komputerem. Warto zainwestować w jakiś dobry fotel biurowy do tego celu, żeby nie nabawiły się jakichś bólów pleców itp. Ja polecam fotele biurowe z oferty sklepu SF Meble https://www.sfmeble.pl/c/fotele-biurowe-do-biura/ Zamawiałem ostatnio dla córki i jest naprawdę wysokiej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jadzianna
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Lip 2022
Posty: 69

PostWysłany: Czw 4 Sie 2022, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie też zaczęło się od bólu kręgosłupa spowodowanego pracą w trybie siedzącym. Niestety z czasem ból stał się nie do zniesienia i musiałam udać się do lekarza. Wybrałam Pomorskiego Rehabilitanta Marcina Rosadzińskiego i jego własny sposób leczenia. Metoda Doktora przyniosła nieprawdopodobne rezultaty - ból ustał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Pon 29 Sie 2022, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej jest jednak wybrać https://praktyka.info.pl/ . Dla mnie jest to bardzo dobry gabinet ortopedyczny, ogólnie tutaj leczenie odbywa się na wysokim poziomie, więc jak najbardziej mogę polecić wam to miejsce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Pon 29 Sie 2022, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapytaj u nich - https://multimed.pl/cennik/cennik-usg/ Raczej wszystko powinno być jasne. Przerabiałam ten temat, byłam właśnie w Wawie. Nie musiałam mieć skierowania na USG. Zrobili, miałam od razu konsultację, więc wszystko było jasne. Udało się to załatwić ekspresowo - w kilka dni. I to moim zdaniem słuszny kierunek, bo wszystko było ustalone. Okazało się, że nic poważnego, ale gdyby było inaczej, sami wiecie... Lepiej dmuchać na zimne.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kinia456
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Wrz 2022
Posty: 3

PostWysłany: Sro 14 Wrz 2022, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mowa o pomocy w ukojeniu bólu kręgosłupa to mogę polecić Doktora Rosadzińskiego z Pomorskiego Rehabilitanta. To cudowny specjalista, który pomógł mi, jak i innym chorym w ukojeniu w bólu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Czw 29 Wrz 2022, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też zmagałam się z tym problemem i okazało się, ze bez rehabilitacji ani rusz. Na całe szczęście dostałam namiar na super klinikę http://rehapro.com.pl gdzie bardzo profesjonalnie podeszli do mojego przypadku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
liliputi
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Cze 2020
Posty: 49

PostWysłany: Pią 21 Paź 2022, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku jak pacjent długo leży na niewygodnym łóżku to mogą być takie objawy. Dlatego na etapie rehabilitacji w domu warto odwiedzić obiekt wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Jastrzębie-Zdrój i dobrać odpowiednie łóżko do rehabilitacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Sro 30 Lis 2022, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie sądziłam, że aż tak się ucieszę po tym jak dowiem się co mi dolega. Od dłuższego czasu miałam bóle kręgosłupa i Pan Maciej Mielczarek zajął się mną doskonale. Teraz wiem co mi dolega i jak powinnam to leczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group