Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomoc dla babci
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Pon 28 Lut 2022, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z wiekiem mojej baci osłabił się wzrok. Okulista zalecił okulary. Ale wiecie jak jest z wysokościa emerytur u nas. Dlatego postanowiłam kupić je sama w prezencie. Wybrałam te https://eyewear24.net/product-pol-75294-Okulary-korekcyjne-Alain-Mikli-A0-3145-AVENIDA-005.html Okulary znanej marki. Wielokolorowa oprawka, pozwala na dobranie różnych ubrań by całość wspólgrała. Myślę że babci się te okulary spodobają i będzie je nosić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marian63
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Lis 2020
Posty: 171

PostWysłany: Pon 28 Lut 2022, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja babcia też ma problemy z wzrokiem. Co gorzej nie che nosić okularów. A jak już sobie kupiła to faktycznie do niczego się nie nadają - przypuszczam ze kupiła je na targu. Dlatego znalazłem taką ofertę https://iokulary.pl/product-pol-66300-Okulary-korekcyjne-Carrera-178F-807.html Modne okulary, o ładnych oprawkach, znanej marki. Dobrze że mieszkam blisko i teraz ja dopilnuję by je nosiła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kermia
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 170

PostWysłany: Czw 3 Mar 2022, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku osób starszych warto pomyśleć o zakupie polisy na życie. Na stronie https://mlodagdynia.pl/pl/651_materialy_partnera/44986_jaka-polisa-na-zycie-dla-seniora.html znalazłam nawet zalecaną polisę, akurat idealnie pod moją 80-letnią babcię. Warunki przystąpienia do ubezpieczenia nie są rygorystyczne, a wiem, że przydałaby się taka polisa mojej babci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Nie 13 Mar 2022, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie moja babcia choruje już od dłuższego czasu na Alzheimera, więc postanowiliśmy znaleźć dla niej dom opieki by zapewnić jej całodobową opiekę. Wybraliśmy https://finezja-care.pl/ , tutaj osoby pracujące wspaniale opiekują się starszym osobami, dodatkowo są bardzo życzliwe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Pon 14 Mar 2022, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez zastanawiam się nad jakąś pomocą dla babci. Jest ona już w podeszłym wieku i widzę, że nie radzi sobie z niektórymi sprawami. Ciężko jest jej wyjść na zakupy, zrobić obiad. Ponadto ma problemy ze zdrowiem. Dlatego przydałby się jej ktoś, kto czuwałby nad jej stanem. Co sądzicie o pielęgniarce środowiskowej? Ostatnio znalazłam taki artykuł https://zycieseniora.com/zdrowie-seniora/pielegniarka-srodowiskowa-dla-kogo i myślę, ze warto zapewnić babci bezpieczeństwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Wto 27 Wrz 2022, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajnym wsparciem diety starszej osoby są nutridrinki, mogą one nawet posiłek zastąpić, kupuję w DOZ dla dziadka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Molly333
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 73

PostWysłany: Czw 29 Wrz 2022, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, zwłaszcza gdy ktoś nie ma apetytu to jest dobra rzecz. My też kupujemy z DOZ, dobra cena za dobrej jakości produkt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maddika
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Pią 30 Wrz 2022, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, nutridrinki przy braku apetytu naprawdę dobrze się sprawdzają, w doz jest ogromny wybór w dobrych cenach więc dla każdego coś się znajdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bring
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 166

PostWysłany: Czw 13 Paź 2022, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A polecicie jakieś nutridrinki z DOZu dla osoby chorującej na cukrzycę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Czw 27 Paź 2022, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, na pewno kupisz u nich nutridrinki dla diabetyków, mają bardzo duży wybór takiej żywności
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group