Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Szkolenia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Wto 20 Wrz 2022, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko też zależy od tego, czym się zajmujecie na co dzień. Wybór szkoleń jest bardzo duży i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam rzucić okiem na przykład na takie szkolenia sprzedażowe: https://enterpriseadvisors.pl/szkolenia-sprzedazowe/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1052

PostWysłany: Nie 25 Wrz 2022, 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, warto również pomyśleć o czymś takim jak szkolenie z importu usług szczególnie jeżeli prowadzicie własnej działalności. Wiem że ta firma cridoteka.pl oferuje tego typu rozwiązania w całkiem przystępnych cenach, więc myślę że warto byłoby wysłać swoich pracowników na tego typu spotkania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wencek
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Wrz 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pon 26 Wrz 2022, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesują was ciekawe szkolenia, to polecam zajrzeć tutaj https://eventis.pl/szkolenia-kursy/autocad - bardzo przydatny kurs autocad, warto się tym zainteresować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiera22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 565

PostWysłany: Sro 28 Wrz 2022, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o szkolenia to zrób sobie kurs poprzez ten portal zawodelektryk.pl i zostań elektrykiem bo to opłacalny zawód i jest spore zapotrzebowanie. Możesz się uczyć online co ułatwia podjęcie decyzji. Na pewno jest to dobry kierunek i zwróci się w przyszłości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Sro 28 Wrz 2022, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli potrzebne jest szkolenie BHP to wystarczy odwiedzić tą witrynę https://www.bhp-center.com.pl/nowelizacja-kodeksu-pracy-2022/ gdzie zamówisz szkolenie jak i dowiesz się o bieżących zmianach w BHP. Firma ma świetnych fachowców którzy należycie przeszkolą pracowników. Pamiętaj że bezpieczeństwo w miejscu pracy to podstawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renni
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sty 2020
Posty: 177

PostWysłany: Czw 29 Wrz 2022, 8:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zauważyłam, że kursy typowo zawodowe cieszą się bardzo dużą popularnością. Mogę dać od siebie namiar na firmę Heroes of Dentistry, która zajmuje się organizacją szkoleń dla branży stomatologicznej - lekarzy, asystentek czy higienistek https://heroesofdentistry.pl/. Indywidualne podejście do kursanta, wysoki poziom a do tego rozsądne ceny szkoleń. Zajęcia odbywają się w Grudziądzu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Pią 30 Wrz 2022, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam tak, jeśli chodzi o szkolenia z zakresu IT, to zostawiam namiary na firmę, która się w tym specjalizuje https://www.deeptechnology.ai
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Sro 5 Paź 2022, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, jeżeli zastanawiasz się czym jest asertywność i czy przypadkiem Ci jej nie brakuje, to ja od siebie polecam zerknąć w wolnej chwili na stronę tego portalu humanskills.pl . Może tam znaleźć bardzo przydatny artykuł mówiący o tym, jak poznać osobę asertywną a także jak wypracować tego typu cechy u siebie. Nie zawsze jest to proste dlatego warto również pomyśleć o jakichś dodatkowych szkoleniach w tym zakresie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Wto 11 Paź 2022, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, jeżeli zależy wam na porządnych i świetnie prowadzonych w szkoleniach czy kursach online, to koniecznie zainteresuje się propozycjami od Wszechnicy. Więcej szczegółów ich oferty możecie znaleźć na stronie tego portalu https://www.faktykaliskie.info/artykul-4media/19570,wszechnica-uj-twoja-szansa-nasza-pasja więc jeżeli jesteście zaciekawieni tego typu spotkaniami zawodowymi, to koniecznie sobie tam zerknijcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Pon 17 Paź 2022, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest teraz z czego wybierać, ja przykładoow zainteresowana jestem ofertą Provoque. A znalazłam tam profesjonalny kurs makijażu permanentnego kraków - także super. Od dawna na coś takiego chciałam się wybrać, a można nauczyć się takiego makijażu od najlepszych i czeka dodatkowo na kursanki wiele atrakcji, oprócz zdobytego certyfikatu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group