Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Karta paliwowa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Emiliaaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2022
Posty: 199

PostWysłany: Wto 16 Sie 2022, 9:38    Temat postu: Karta paliwowa Odpowiedz z cytatem

Czy używacie karty paliwowej na firmę. Mój tata posiada małą firmie myśli o tym by mieć karty flotowe dla małych firm https://www.flotex.pl/karty-paliwowe/ . Czytałam troszkę o niej ale mam kilka pytań mimo to. Jak ona działa, czy się opłaca ją mieć w swojej firmie? Bardzo proszę o informację i podpowiedz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Sro 28 Wrz 2022, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki kartom paliwowym łatwiej będzie rozliczać koszty (jedna faktura zbiorcza zamiast dziesiątek papierów) , będziecie też otrzymywali zniżki na paliwo. Niemniej jednak uważam, że lepszym sposobem na oszczędność w biznesie w zakresie eksploatacji aut byłaby wymiana floty na samochody elektryczne. Na stronie https://menworld.pl/leasing-samochodu-elektrycznego-z-niska-rata-w-2022/ czytałam o naprawdę atrakcyjnej opcji dla firm- leasingu jak abonament. Pojazd lub pojazdy spłacalibyście w niskich ratach, zawierających wyłącznie szacowaną utratę wartości użytkowanych aut. Z czasem zaś sami zadecydujecie czy chcecie wykupić je na własność czy też zwrócić do salonu, podpisując jednocześnie umowę na nowsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Wto 29 Sie 2023, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto mieć i warto obsługiwać takie karty. Jest to duża wygoda i przede wszystkim pełna kontrola. Jeśli prowadzicie biznes i chcecie obsługiwać firmy, to tutaj https://www.paytel.pl/nasza-oferta/karty-flotowe/ warto sobie zerknąć. Jest tam wiele ciekawych i przede wszystkim praktycznych informacji na temat właśnie obsługi floty. Nie da się ukryć, że dla naszego biznesu jest to naprawdę spory zysk.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group