Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wakacje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ransom.hagenes
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Lip 2022
Posty: 4
Skąd: Tomaszów Mazowiecki

PostWysłany: Sro 27 Lip 2022, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My w tym roku spędzamy wakacje w Polsce. Znacie jakiś hotel godny polecenia na mazurach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirabelka91
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Gru 2021
Posty: 55

PostWysłany: Nie 31 Lip 2022, 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też zostajemy w Polsce. Znalazłam na https://www.dreamapart.pl/wisla apartamenty w Wisle i chcę zrobić rezerwację na kilka dni. Później pojedziemy nad morze. Długa trasa nas czeka, ale chcemy zwiedzić po drodze kilka miejsc. Myślę że będzie fajnie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
sokow
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 214

PostWysłany: Sro 3 Sie 2022, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wakacje to ja wybieram się w tym roku na Maltę, chciałabym trochę pozwiedzać jeśli będzie to możliwe. Nie chciałabym spędzić większości dnia leżąc na plaży, dlatego stosuję ampułki Melanotan, które fantastycznie działają i mam już swoją wakacyjną opaleniznę. Na stronie www.melanotan.biz są wszelkie szczegóły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annetta38
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Sie 2022
Posty: 1
Skąd: Piękna Góra

PostWysłany: Pią 5 Sie 2022, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku jest naprawdę piękna pogoda. Ja nie wyjeżdżam nigdzie za granicę, urlop spędzam w Polsce. Jest tu jeszcze tyle miejsc, które chciałabym zobaczyć, że nie wiem kiedy zaliczę je wszystkie. Nasze krajobrazy są przepiękne.
_________________
piękna góra
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rachela
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 300

PostWysłany: Wto 9 Sie 2022, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością musicie pomyśleć poważnie o zakupie akcesoriów - takich jak na przykład torby. Bardzo duży wybór takich akcesoriów można znaleźć na przykład w tym sklepie online: https://dobrenarty.pl/turystyka/torby-podrozne/ . Myślę, że Wam się spodobają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylvanas
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2017
Posty: 60
Skąd: Warszawa! :)

PostWysłany: Wto 9 Sie 2022, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wakacje to super okres, można jeździć i zwiedzać pod warunkiem że dobrze zadbaliśmy o samochód. Jeśli musimy odwiedzić skup katalizatorów ze starą częścią, to warto to zrobić szybko aby nasz samochód był szybko sprawny.
_________________
"We have paid the price for sharing this world, and we have forgotten what makes us strong."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klarysynka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 89

PostWysłany: Pią 2 Wrz 2022, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My lubimy spędzać urlop nad Bałtykiem. Tutejszy klimat bardzo nam służy, lubimy też bardzo wszystkie nadmorskie atrakcje. W tym roku byliśmy w Ustroniu Morskim w Hotelu Skal - https://www.skal-hotel.pl/ i wspominamy pobyt bardzo dobry. Hotel elegancki, przyjazny dzieciom, dla których oferuje wiele udogodnień. Super położenie - do morza zaledwie 150 m . Plaża piękna i na nadmorskie spacery i do zabaw dziecięcych. Na terenie hotelu jest baza spa, gdzie i dorosli i dzieci mogą skorzystać z licznych zabiegów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sardynka90
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Gru 2018
Posty: 487

PostWysłany: Pią 9 Wrz 2022, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wakacje i różne wyjazdy zabieramy różne sprzęty, często są to przedmioty na baterię. Bierzecie ze sobą zapas czy kupujecie na miejscu? Jak kupuję baterie alkaliczne na https://baterie-hurt.pl/16-alaliczne . Szczególnie za granicą ceny są tak wysokie, że warto zrobić zapas u nas/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mleczna
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Paź 2021
Posty: 42

PostWysłany: Wto 20 Wrz 2022, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz szybko i w dobrej cenie zarezerwować wakacje za granica to ta aplikacja od ITAKA ci w tym pomoże - https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.itaka.itaka Jest darmowa, znajdziesz tam pełną ofertę ITAKI, bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach itd. Myślę, że warto z niej skorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wiera22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 565

PostWysłany: Sro 28 Wrz 2022, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz spędzić miło czas i odpocząć z całą rodziną to wybierz się tutaj westerncamp.pl/pomysl-na-weekend-z-przyjaciolmi-energyladnia-western-camp Jest to idealne miejsce na zabawę i oferuje masę atrakcji na terenie miasteczka w stylu dzikiego zachodu jak i parku rozrywki Energylandia który jest zaraz obok. Skorzystaj i przekonaj się że warto tam być.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group