Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Które dermokosmetyki do twarzy wybieracie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 673

PostWysłany: Czw 18 Sie 2022, 9:50    Temat postu: Które dermokosmetyki do twarzy wybieracie? Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zauważam coraz większe problemy z moją cerą zarówno jeśli chodzi o nawilżenie, ale również pojawiający się trądzik. Dlatego szukam właśnie skutecznych sposób jak się z tymi problemami uporać i chciałabym pójść w kierunki dermokosmetyków. Tylko jakie wybrać i na co zwrócić uwagę przy ich wyborze, bo chciałabym trwale się tego kłopotu pozbyć. Pozdrawiam i z góry dziękuję!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Syska95
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Maj 2022
Posty: 37

PostWysłany: Pią 19 Sie 2022, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja używam teraz praktycznie tylko dermokosmetyków, ponieważ od kilku miesięcy od zwykłych mam po prostu coraz więcej problemów z trądzikiem i zmianami skórnymi. Dlatego jeśli musisz również poradzić sobie ze skórą problematyczną to mogę jak najbardziej polecić, żebyś po prostu sprawdziła dermokosmetyki do twarzy które pomogą się z tym uporać. Ja teraz korzystam z Cetaphil EM Emulsja Micelarna do mycia i nie zamierzam tutaj nic zmieniać. Super się sprawdza, no i też nie jest droga co też mnie cieszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Czw 25 Sie 2022, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponoć przy trądziku nie powinno jeść się słodyczy w nadmiernej ilości, nabiału oraz produktów wysoko przetworzonych. Nie wiem, czy to zupełnie wyeliminuje trądzik. Dermatolog powiedział, że jesienią i wiosną może dojść do pogorszenia, ponieważ zmiana pór roku wpływa na hormony. Zaczelabym, jak dziewczyny wyżej napisały, od badań na alergię. Najprościej zacząć od zwykłego Ige, które pokazuje, czy w ogóle w organizmie występuje jakaś alergia.
Może hormony ?
Czasem dermatolog tylko poleca antykoncepcje, żeby wyregulować poziom hormonów. Nie zawsze wraca po odstawieniu.
Co do pielęgnacji, mnie się sprawdza cetaphil i zwykły krem nawilżający. Od siebie polecam szczególnie tego dermatologa w Krakowie https://instytut.bielenda.pl/oferta/dermatolog-krakow/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bella3
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 66

PostWysłany: Sro 28 Wrz 2022, 0:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz problem z odpowiednim nawilżeniem skóry to koniecznie sprawdź te kosmetyki https://www.herbapol-polana.com/kosmetyki/kosmetyki-nawilzajace . Bardzo dobre kremy na dzień i na noc, serum olejowe, olejek do mycia twarzy, mgiełka. Kosmetyki mają w większości naturalny skład, są wegańskie, można je kupić w dobrych drogeriach, online w sklepach jak i w aptekach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Pią 21 Paź 2022, 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosmetyki kosmetykami, ale od czasu do czasu warto dać skórze profesjonalną pielęgnacje. Na pewno w https://klinikamiracki.pl/ wykonują super zabiegi na twarz i ciało. Warto sie zapisać na konsultacje i dobrać zabiegi do swoich potrzeb
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Czw 29 Gru 2022, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku stosuje sobie kremik z dodatkiem kropelek od https://tanexpert24.pl/ i dzięki temu buzia mi się ladnie opala i nie jestem taka blada uśmiech na lato ładna opalenizna zamiast makijażu jest o wiele lepsza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group