Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Rachunkowość
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Nie 18 Wrz 2022, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, warto również w wolnej chwili przejrzeć sobie informacje na stronie tego portalu https://uslugiksiegowe.pl , jeżeli interesują was usługi rachunkowości i nie tylko. Jest tam wiele przydatnych treści, więc myślę że nie będziecie rozczarowani.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Pon 19 Wrz 2022, 1:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja już też od razu interesuje się sprawami księgowymi i na stronie https://www.excelo.pl/finanse/ksiegowosc/czy-jest-mozliwosc-pomylki-w-audycie-nie-badz-zaskoczony czytam sobie o tym, w jaki sposób wygląda audyt kadrowy i jakie są obowiązki właściciela firmy, który jednocześnie jest pracodawcą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julpoter42
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Wrz 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pon 26 Wrz 2022, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A myślicie że dobrze się będzie o tym rozmawiało?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Modzik
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Mar 2022
Posty: 73

PostWysłany: Czw 27 Kwi 2023, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz firmę, to na pewno. Very Happy Z tego co wiem, to w wykonywaniu wszelkiego rodzaju sprawozdań, audytów i rozliczeń pomagają kancelarie rachunkowe, takie jak https://biuroeverte.pl/biuro-rachunkowe-zamosc/. Dzięki usługom księgowym świadczonym przez Everte masz pewność rzetelnych rozliczeń z wszystkimi urzędami. Wykonane na czas sprawozdania pozwalają na realny obraz sytuacji finansowej firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Czw 27 Kwi 2023, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chodzi o mnie to planuję się zgłosić do biura rachunkowego https://www.kam.nu/pl/ - ponieważ ja też nie ogarniam tej całej księgowości. Poza tym moja firma jest w Szwecji, a to jest dodatkowe jakby wyzwanie... Słyszałam, że oni właśnie na rynku szwedzkim są już długi czas i wiedzą, jak tutaj wygląda rachunkowość, także super...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 396

PostWysłany: Sob 22 Lip 2023, 7:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyszukiwanie ofert pracy może być czasochłonne, dlatego warto skorzystać z portalu FachPraca. Na stronie portalu FachPraca znajdziesz spore możliwości, jeśli ma to być praca Radom od zaraz dla różnych stanowisk i poziomów doświadczenia. Warto być na czasie z aktualnymi możliwościami na rynku pracy jakie się pojawiają, ponieważ jest to okazja, aby znaleźć pracę, która wpłynie na poprawę Twojej sytuacji finansowej i też ważne jest aby móc realizować się w tym co lubisz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena1999
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lip 2023
Posty: 20

PostWysłany: Sro 26 Lip 2023, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam wątpliwości, że księgowość to kwestia, która wymaga szczególnej uwagi. Moim zdaniem, warto skorzystać z usług ekspertów, dlatego zachęcam do zapoznania się z ofertą AFORTI AC Sp. Myślę, że może was zainteresować, gdyż są poważne tematy i nie powinniśmy tematu księgowości bagatelizować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qlockman
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Lip 2023
Posty: 4
Skąd: Komorów

PostWysłany: Sro 26 Lip 2023, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy polecicie mi jakąś dobrą księgową?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Sob 30 Gru 2023, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, zdecydowanie mogę polecić Ci dobrą księgową. Konkretnie jest to biuro rachunkowe https://biurorachunkowe.lubin.pl z Lubina
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 396

PostWysłany: Czw 11 Kwi 2024, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako wsparcie księgowości możesz sprawdzić program Faktury VAT 2024 Standard od Księgowości24 dostępnego na https://ksiegowosc24.pl/produkt/program-do-faktur/ Ten program zdecydowanie ułatwia proces fakturowania, ale również jest moduł integracji z Ksef, Woocommerce, Allegro, Raporty i kasy, czy darmowe aktualizacje. No i też na ich stronie internetowej pobierzesz darmową wersję próbną na 31 dni. Pozdrawiam i oczywiście mam nadzieję, że po wszystkim podzielicie się swoimi spostrzeżeniami jak podchodzicie do usprawniania tych procesów księgowych w swoim biznesie. Może jeszcze jakieś konkretne spostrzeżenia się pojawią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group