Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

zdrowe jedzenie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dusty.denesik
początkujący
początkujący

PostWysłany: Wto 26 Lip 2022, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o bogactwo składników odżywczych, wiele osób nie umieściłoby cukinii na liście najzdrowszych warzyw. Zapewne znalazłyby się na niej brokuły, jarmuż czy szpinak. Faktem jest, iż nie dysponujemy twardymi dowodami i badaniami naukowymi, które potwierdzałyby konkretne właściwości cukinii. Uwielbiam cukinię, a więcej o niej znalazłam na https://www.mamazone.pl/zdrowe-zywienie/cukinia-wartosci-odzywcze-wlasciwosci-kalorie-i-przepisy/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
uzależniony
uzależniony

PostWysłany: Sro 27 Lip 2022, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety w dzisiejszych czasach dominują produkty wysoko przetworzone, które bardzo negatywnie oddziaływają na nasz organizm. Cieszy mnie to gdy widzę jak niektóre firmy zaczynają dbać o swoich pracowników, zamawiając np. kosze owocowe od: https://dailyfruits.pl/ Ja bardzo lubię jeść warzywa i owoce i dla mnie to świetna sprawa gdy mam do nich dostęp nawet będąc w pracy.
Powrót do góry
jezyk
uzależniony
uzależniony

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2022, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcielibyście kupić jakieś zdrowe produkty w atrakcyjnej cenie, to myślę że najlepiej będzie, jak zerknijcie sobie na stronę tego sklepu https://www.bee.pl/coconaut-woda-kokosowa-z-mlodego-kokosa-100-500-ml_p998620.html. Asortyment mają bardzo rozbudowany, więc bez problemu każdy będzie w stanie znaleźć tam coś dla siebie.
Powrót do góry
gorczany.ned
początkujący
początkujący

PostWysłany: Wto 20 Wrz 2022, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ostatnim czasie zaktualizowano piramidę żywieniową. Można ją właściwie nazwać piramidą zdrowego stylu życia, ponieważ u jej podstaw leżą aktywność fizyczna oraz woda. I rzeczywiście: bez odpowiedniej dawki ruchu w ciągu dnia trudno mówić o zdrowych nawykach. Niezwykle ważna jest też odpowiednia ilość wypijanej przez nas wody. Wiele więcej informacji znalazłam na tej stronie https://gostynska.pl/artykul-partnera/lekkie-kolacje-i-inne-male-kroki-do-zdrowszej-diety/hoPPC9s8fp1KbLpzhed1
Powrót do góry
Wiera22
gaduła
gaduła

PostWysłany: Pią 23 Wrz 2022, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno jest wiele osób które chcą jeść zdrowo ale mają ochotę na słodkości a wtedy rozwiązaniem jest sklep Pi-Nuts. W ich sklepie zakupisz owoce liofilizowane, aromatyczne kawy własnej marki czy pasty i miazgi orzechowe. Mają także ofertę w postaci surowców dla branży cukierniczej i lodziarskiej. Warto odwiedzić to miejsce jako klient lub firma.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

Skocz do: