Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

prezent na rocznicę w ramach oczepin :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Oczepiny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 561

PostWysłany: Sro 21 Wrz 2022, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz prezentu, zachęcam do odwiedzenia tej strony https://www.taniaksiazka.pl/kalendarze-c-11000.html, Myślę że książka, to idealne rozwiązanie dla każdego, kto szuka przydatnego prezentu. Przejrzyjcie sobie ich asortyment, a myślę że nie będziecie żałować. Wybór mają tam naprawdę ogromny, a ceny bardzo atrakcyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1041

PostWysłany: Sro 21 Wrz 2022, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej skromnej ocenie, ciekawą opcją na prezent jest podarowanie książki. Myślę, że bardzo ciekawe tytuły znajdziecie w sklepie internetowym pod tym linkiem: https://www.bee.pl/13581-ksiazki-fantastyczne-fantastyka Mają tam naprawdę spory wachlarz ofertowy, więc z pewnością wybierzecie coś ciekawego. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Oczepiny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group