Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Porady zdrowotne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 25, 26, 27  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasia.claims
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Wrz 2022
Posty: 21

PostWysłany: Sro 14 Wrz 2022, 10:51    Temat postu: odszkodowanie zdrowotne Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o problemy zdrowotne, to polecam firmę, która zajmuje się odszkodowanie zdrowotne, może komuś się przyda uśmiech Pozdrawiam wszystkie Mamuśki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2022, 7:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej jest postawić na https://praktyka.info.pl/ . Jest to bardzo dobry i sprawdzony gabinet ortopedyczny, ogólnie tutaj podejście do pacjentów jest naprawdę świetne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ankapanka
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Wrz 2022
Posty: 3

PostWysłany: Sro 21 Wrz 2022, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam najpierw wypróbować różnego typu maści zamiast sięgać po drastyczne środki. Jedną z maści na stawy, którą warto wspomnieć to flexicoldin , który w ostatnim czasie spotyka się z ogromnym zainteresowaniem wśród klientów na całym świecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 561

PostWysłany: Wto 27 Wrz 2022, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, mam bardzo kruche i wrażliwe zęby, które mogą się łamać od twardszych produktów. Teraz mam problem z ósemką i zauważyłam, ze pojawił się nawet ból ucha od zęba. Szukałam sieci jakiś porad, które pomogłyby mi uśmierzyć chwilowo ten ból ale, nic nie chce działać. Jeżeli macie jakieś inne porady dla mnie, to chętnie je przyjmę i wypróbuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Wto 18 Paź 2022, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zdarza się Wam korzystać z prywatnych wizyt lekarzy w domach? Ja uważam, że jest to naprawdę ogromna wygoda. Korzystamy z takie opcji, w Krakowie mamy taką możliwość dzięki https://lekarze-krakow.com.pl/ uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hanka87
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Gru 2018
Posty: 94

PostWysłany: Sro 19 Paź 2022, 8:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam bardzo dał w kość moment kiedy córka poszła do przedszkola. Niby szybko się zaaklimatyzowała ale za to nabawiła się nawykowych zaparć. Dużo wycierpiała i ona i my, a okazało sie, że cały problem dość szybko (patrząc na to ile wszystko razem trwało) rozwiązały czopki dla dzieci eva qu bambini. Przede wszystkim udało sie dzięki nim przerwać błedne koło- pierwsza kupka bez bólu, bez płaczu, druga - no i poszło. Mała sie odblokowała psychicznie i fizycznie. Od tego czasu te czopki mamy zawsze w apteczce - tak na wszelki wypadek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 19 Paź 2022, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto też kupić sobie porządną maskę antysmogową i antywirusową. Najlepiej taką, która ma wymienne filtry. W dobie pandemii posiadanie takiej maski jest wręcz wskazane. Zakupić taką maskę i filtry do niej możecie na tej stronie: https://dragonmask.pl/maski-dla-dzieci .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Czw 20 Paź 2022, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że jedną z ważnych porad, szczególnie dla osób zmagających się z hipoglikemią jest skierowanie Was do bardzo profesjonalnego miejsca gdzie znajdziecie wiele informacji i niezbędne produkty. Wystarczy wejść na stronę https://diabetyk24.pl/blog-section/hipoglikemia-objawy. Jest to sklep oferujący urządzenia i artykuły medyczne z zakresu diabetologii. Jest to jedyna firma działająca w Polsce w tej dziedzinie poważnie podchodząca do zapotrzebowania swoich klientów. Stale pracują nad tym by dysponować pełną ofertą produktów dla diabetyków i by były one w konkurencyjnych cenach. Doceniam ich za zaangażowanie i profesjonalizm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Pon 24 Paź 2022, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę powiedzieć, że kiedy ostatnio miałam problemy z kolanem, długo szukałam odpowiedniego specjalisty. W końcu koleżanka poradziła mi, żebym poszła do CM Gamma w Warszawie, bo tam mają najlepszych lekarzy. Muszę przyznać, że to był strzał w dziesiątkę. Polecam i wam tam zerknąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Wto 25 Paź 2022, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto także wiedzieć o tym, co może być przyczyną pękania pięt. W artykule https://www.nowafarmacja.pl/blog/dlaczego-pekaja-piety-najczestsze-przyczyny znajdziecie wszystkie informacje na ten temat. Uważam, że taka wiedza może przydać się każdemu z nas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 21 z 27

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group