Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

tak to się zaczęło
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 33, 34, 35
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka
View previous topic :: View next topic  
Author Message
pikador
kandydat
kandydat


Joined: 22 Oct 2016
Posts: 10
Location: Katowice

PostPosted: Mon 14 Nov 2016, 13:20    Post subject: Reply with quote

A u nas było jakoś tak zwyczajnie. Poznaliśmy się po prostu na studiach. Wiadomo, jak ma się zajęcie w tych samych grupach to się przebywa z innymi ludźmi sporo czasu. Pomimo, że na pierwszym roku nie zamieniliśmy prawie ani jednego zdania to potem już jakoś na drugim wpadliśmy na siebie i zaczęliśmy się spotyakć. No i wychodzi na to, że już 3 rok po ślubie język
_________________
o szansy definiują nasze życia. Szewc bez butów chodzi
Back to top
View user's profile Send private message
globus1
początkujący
początkujący


Joined: 21 Jul 2017
Posts: 5
Location: Gdańsk

PostPosted: Fri 28 Jul 2017, 13:30    Post subject: Reply with quote

chciałabym być szczęsliwa w sowim małżeństwie tak jak byłam szczęsliwa jak go poznałam;( ale tak nie jest
_________________
Gdzieś musi być granica błędów do popełnienia przez jedną osobę.
Back to top
View user's profile Send private message
PapaPatrycja
początkujący
początkujący


Joined: 29 Jul 2019
Posts: 2

PostPosted: Tue 30 Jul 2019, 12:37    Post subject: Reply with quote

piękne rzeczy Very Happy Very Happy ja swojego Adama poznałam w szkole tańca w Szczecinie, gdzie prowadziłam zajęcia z młodzieżą. I nagle pojawił się on ... wysoki blondyn, nieco zagubiony, ale bardzo zainteresowany. Powiedział mi że od dłuższego czasu tańczy i zainteresował się tańcem w Szczecinie odkąd się tu przeprowadził. Początkowo chciał zapisać się tylko na zajęcia, na dodatkowe indywidualne lekcje ale w efekcie .... jesteśmy razem Razz
Back to top
View user's profile Send private message
Notunia
kandydat
kandydat


Joined: 20 Jul 2019
Posts: 25

PostPosted: Mon 5 Aug 2019, 8:54    Post subject: randka Reply with quote

Z obecnym mężem poznaliśmy się przez internet przez portal tinder i po roku wzięliśmy ślub. Wszyscy moi znajomi się dziwili bo byłam nieśmiała i nie sądzili, że coś z tego wyjdzie a jednak. To dzięki mojej przyjaciółce która podsunęła mi artykuł ze strony https://urodaizdrowie.pl/tinder-idealny-dla-niesmialych i tak się zaczęło. Dzięki temu teraz jestem szczęśliwą mężatką a za dwa miesiące też mamą
Back to top
View user's profile Send private message
Gtykalos87
początkujący
początkujący


Joined: 02 Jun 2022
Posts: 4

PostPosted: Thu 2 Jun 2022, 14:22    Post subject: Reply with quote

Ciekawi was może ten temat?
Back to top
View user's profile Send private message
jayda53
początkujący
początkujący


Joined: 08 Jun 2022
Posts: 4
Location: Zielona Góra

PostPosted: Wed 8 Jun 2022, 13:24    Post subject: Reply with quote

Ja i mój mąż poznaliśmy się przez internet. Od pierwszego spotkania wiedzieliśmy, że jesteśmy sobie pisani
Back to top
View user's profile Send private message
lenkaa
guru
guru


Joined: 15 Apr 2021
Posts: 3776

PostPosted: Mon 5 Sep 2022, 8:29    Post subject: Reply with quote

Osobiście od jakiegoś czasu korzystam z portalu https://randkujmy.no/. Szczerze mogę polecić go każdemu. Bardzo bezpieczne miejsce zrzeszające prawdziwych użytkowników. Daje możliwość dodawania profili do ulubionych, okazywania zainteresowania więc możesz się odezwać kiedy chcesz nie koniecznie od razu. Ja jestem bardzo zadowolona.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 33, 34, 35
Page 35 of 35

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group