Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Okna pasywne czy standardowe?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anthony15
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Sie 2022
Posty: 4
Skąd: Żywiec

PostWysłany: Pon 29 Sie 2022, 6:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochani, a (waszym zdaniem) jaki jest najlepszy producent profili PCV ? Najlepiej by było, gdyby był z okolic Żywca, ale to nie jest konieczne, bo mogę zapłacić za dojazd ekipy. Muszę wymienić okna i póki co, znalazłam tylko artykuł na ten temat: https://tworzywa.org/artykuly/szczegoly/73740_profile-katowniki-i-inne-produkty-z-pcv-jakie-maja-zastosowanie (podrzucam, bo może komuś się przydać), ale póki co, żadnego konkretnego wykonawcy nie mam :<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mniejsza1999
bywalec
bywalec


Dołączył: 23 Lut 2021
Posty: 154

PostWysłany: Wto 30 Sie 2022, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam ofertę okien firmy Bramotechnika z Tychów uśmiech
Mają bardzo duży wybór w atrakcyjnych cenach uśmiech
Zobaczcie sami - okna Tychy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Czw 1 Wrz 2022, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama niestety szukam ciągle jakiś wskazówek w zakresie wyboru okien. Nie mam w tym temacie większej wiedzy, a nie chce wybrać źle i po roku tego żałować. Jeżeli macie jakieś praktyczne porady, to będę bardzo wdzięczna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Pią 2 Wrz 2022, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mogłabym coś dodać od siebie, to moim zdaniem warto również w wolnej chwili przejrzeć sobie propozycje na stronie firmy https://www.drutex.pl/ Zgłosiłam się do nich gdy potrzebowałam nowych okien i drzwi do swojego mieszkania i nie ukrywam, że zapewnili mi naprawdę wysokiej jakości produkty w atrakcyjnej cenie. Zgłoście się do nich, a myślę że nie będziecie tego żałować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group