Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sukienka bez czy z ramiączkami?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Wto 3 Sty 2012, 7:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina, no pośpiechu nie ma, ale jak szyjesz, to to trwa, nawet biorac te 4 miesiace

a jak suknie zrobia na wiazanie to nie ma problemu z dopasowaniem to raz

dwa ze na poczatku masz wersje bazowa ona jest dopasowywana, a miesiac- dwa przed slubem juz figura drastycznie sie nie zmieni, a wiadomo ze 2-3 kg mniej, to suknia nie zleci, ale bedzie ladniej wygladac uśmiech i dobierasz nie tak wcale wczesnie przed slubem, wiec dopasuja , ja sie od razu umawialam, ze mozna powoli dzialac, zostalo 8,5 mies uśmiech ale ostateczne poprawki tuz przed, wczesniej do siebie nie bede darla tej sukienki , tez zakladam, ze z 5 kg "brzuch sklęsnie" ale to sie dopasuje przeciez uśmiech

lepiej uwazaj na efekt jojo .. bo duzo schudłas uśmiech

a jak znajdziesz gotowca nie wymagajacego poprawek to masz u mnie WIELKA czekolade Wink ( ciezko jest tak znalezc, jak nie za dluga to za waska/za szeroka / cycki sie nie mieszcza )

ruszylabys tylek cos szukac, bo bedziesz zaraz kwiczec ze 3 miesiace i nie ma sukienki wykrzyknik!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 3 Sty 2012, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelajn oklaski
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Czw 5 Sty 2012, 8:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pralinka ale Karola i tak po swojemu lol zrobi


btw no niby te 4 miesiące, nasz slub za ok 8 już uśmiech

ale byłam u krawcowej w grudniu, a czekam dopiero na tel, bo teraz szyła na sylwestra, styczen na studniówki i karnawał, więc czasu wiele nie ma uśmiech a grudzien styczen ma oblezenie, zaraz sie zacznie sezon slubny, bo do maja niedaleko ( wiec dobra krawcowa ma terminarz pełny;-)) )

temat "schudnięcia" tez rozwiązany lekkim wiązaniem, żeby nie było stresu, że cos mi sie 1-2 kg przytyje, i w szwach będzie pękać uśmiech

propozycja wielkiej czekolady aktualna wesoły)

ja sie zabieram za to wczesniej,zeby miec spokojną głowę
a jak mi sie schudnie z nerwow, to tylko lepiej to bedzie wygladac, jak boczki znikną uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoasiaEl
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Kwi 2022
Posty: 24

PostWysłany: Czw 7 Kwi 2022, 6:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takim sklepem na który warto zwrócić uwagę jest na pewno Lovita https://lovita.pl/ w którym nie brakuje ciekawych propozycji jeśli chodzi o piękną i funkcjonalną bieliznę nocną. Jednocześnie będziecie mogli liczyć na dobre ceny i profesjonalne podejście obsługi i dotrzymanie warunków regulaminu. Pozdrawiam i udanych wyborów życzę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Czw 7 Kwi 2022, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz sobie na stronie https://butiklalala.pl/sukienki, mają duży wybór więc możesz obejżeć różne modele, na pewno wybierzesz coś odpowiedniego. Sukienki się świetnie prezentują bo są bardzo dobrze uszyte.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
j0anna1987
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Kwi 2022
Posty: 30

PostWysłany: Sro 27 Kwi 2022, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ramiączka uśmiech wygoda i komfort
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Czw 1 Wrz 2022, 9:33    Temat postu: sukienka Odpowiedz z cytatem

Ja bym chyba wolała z ramiączkami, bo bez ramiączek bym sobie ciągle poprawiała. Ale też się ciągle zastanawiam, czy długa, czy krótka...? Nawet jedną fajną stronę znalazłam, która właśnie o tym mówi: https://baan.pl/czy-sukienki-wieczorowe-musza-byc-dlugie/ Może którejś z was pomoże :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewelina20
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Paź 2022
Posty: 35

PostWysłany: Pon 10 Paź 2022, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tutaj znajdziecie szeroki wybór salonów z sukniami ślubnymi
https://www.gdziewesele.pl/ona-i-on/suknie-slubne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Strona 16 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group