Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Voucher na siłownię?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iga102
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Mar 2020
Posty: 2

PostWysłany: Czw 26 Mar 2020, 20:27    Temat postu: Voucher na siłownię? Odpowiedz z cytatem

Hej


czy jakaś siłownia honoruje coś w stylu powiedzmy vouchera na siłownię czy saunę? http://fit-system.pl/ Wiem, że można np się zkimś załapać za darmo, ale chcę podarować młodemu coś podobnego... ale kto ma takie opcje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika22
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 359

PostWysłany: Pią 3 Kwi 2020, 3:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej byłoby po prostu wykupić karnet na siłownię w ramach prezentu? Sama chodzę na fitness do warszawskiego City Fit https://cityfit.pl/kluby/warszawa-rondo-onz/. Mają też sporo innych ciekawych treningów do zaproponowania oraz dobrze wyposażoną siłownię. Dużym plusem są godziny otwarcia 24 godziny na dobę. Wygodne wejścia bez potrzeby karty i szereg udogodnień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomekpl
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Paź 2020
Posty: 46

PostWysłany: Pią 22 Sty 2021, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do Voucherów, bardzo polecam GoldenGift . Niestety nie uświadczysz nic związanego z ćwiczeniami itp. ale myślę że stronę warto sprawdzić Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dschamberger
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Kwi 2021
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 30 Kwi 2021, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro jesteśmy w temacie siłowni chciałabym zapytać jak wygląda u Was teraz sytuacja z ćwiczeniami. Przestałyście? Zastanawiam się nad kupnem bieżni xiaomi walkingpad k12 do domu https://walkingpad.pl/products/bieznia-xiaomi-walkingpad-k12. Od kiedy zaczęła się pandemia strasznie przybrałam... przestałam chodzić na siłownie no i mam tego efekty. W celu odpowiedniego i efektywnego odchudzania, należy unikać i wystrzegać się kilku błędów, które mogą zniweczyć wasze zamiary. Odradza się ćwiczyć do skraju wyczerpania. Eksperci radzą, aby podczas treningu kontrolować tętno i dostosowywać tempo i intensywność ćwiczeń do własnych możliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mertz.alyson
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 19 Maj 2021, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama chciałabym dostać taki prezent uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kermia
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 170

PostWysłany: Czw 7 Paź 2021, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie siłowni to podstawa. Chodzę tam regularnie i nie wyobrażam sobie inaczej. Ćwiczę tam pod okiem trenera personalnego, którego znalazłam na https://michalpoklitar.pl/trener-personalny-katowice/ . Michał dopasował ćwiczenia do moich potrzeb i możliwości czego efekty było można w dość szybkim czasie zauważyć. Utrata wagi, zmiana wyglądu sylwetki czy lepsze samopoczucie to najlepszy motywator do dalszych działań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Wto 30 Sie 2022, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie kupuję karnetów na siłownię bo teraz jak pogoda dopisuje to chodzę na siłownie zewnętrzne i uważam, że takie siłownie to dobre rozwiązanie i powinno powstać ich jeszcze więcej by młodzi i starsi mieli gdzie spędzać aktywnie wolny czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
devonte56
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Sty 2023
Posty: 4
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 4 Sty 2023, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki voucher to świetny pomysł na prezent!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rosanna.hansen
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Lut 2023
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią 17 Lut 2023, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli wybierasz się na siłownie to może pomyśl nad jakimiś odżywkami? Mój chłopak zamawia z tej strony https://www.trec.pl/odzywki-i-suplementy/boostery-testosteronu/ boostery testosteronu. Jest to suplementy diety, które mają na celu zwiększenie poziomu testosteronu w organizmie. Testosteron to hormon płciowy męski, który odgrywa ważną rolę w rozwoju mięśni, kości oraz wpływa na libido i samopoczucie. Jego odpowiedni poziom jest także niezbędny dla utrzymania zdrowia ogólnego organizmu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Czw 28 Gru 2023, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo atrakcyjną ofertę posiada firma https://gipara.com/pl/sklep/kategorie/trening-w-domu/maty/ To marka profesjonalnych akcesoriów sportowych dla sieci fitness oraz indywidualnych użytkowników. Oferuje wysokiej jakości produkty, które łączą technologię i funkcjonalne rozwiązania z nowoczesnym designem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group