Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

żaluzje
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hannak
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Paź 2021
Posty: 75

PostWysłany: Pon 25 Paź 2021, 9:13    Temat postu: żaluzje Odpowiedz z cytatem

Jakiego typu żaluzje Wieliczka zamontować do kuchni? Możecie mi coś polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anetka44
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Maj 2022
Posty: 49

PostWysłany: Pią 19 Sie 2022, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie tutaj warto, żebyście poświęcili więcej uwagi również na ofertę przygotowaną przez Karnix to miejsce z szerokim wyborem pięknych dekoracji okiennych różnego typu nie ograniczając się również do kolorów, czy wzorów. Dlatego nasz wybór do sypialni i gabinetu to jednak rolety plisowane i żaluzji, które naprawdę świetnie wyglądają. No i w końcu brak problemów z terminami dostaw, aby idealnie je dopasować pod dane rozmiary okien.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1258

PostWysłany: Nie 28 Sie 2022, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Także rozważałam taką opcję, ale chyba mimo wszystko ja jednak pozostanę przy roletach wewnętrznych. Myślę, że niezwykle interesująco na ich temat napisano w https://drdom.pl/jak-dobrac-rolety-do-wnetrza-w-stylu-minimalistycznym/ i dobrze jest wiedzieć jak właśnie dobrać rolety wewnętrzne do danego wnętrza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zhammes
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Sie 2022
Posty: 4
Skąd: Mszana Dolna

PostWysłany: Pon 29 Sie 2022, 0:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy żaluzje są jeszcze modne. Stawiałabym chyba na jakieś nowocześniejsze rolety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 30 Sie 2022, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo duży asortyment wysokiej jakości rolet, żaluzji, karniszy czy plis posiada firma https://rolmajster.pl/. Ja jestem bardzo zadowolona z ich usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paulinabb
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 185

PostWysłany: Pią 23 Wrz 2022, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama rozważam montaż żaluzji drewnianych w kuchni, w której prym wiedzie cegła ozdobna. Wydaje mi się, że oba te materiały będą do siebie pasować, a wydźwięk aranżacji pozostanie harmonijny. W końcu zarówno drewno, jak i cegła to materiały naturalne. Trzymajcie kciuki Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 661

PostWysłany: Pią 30 Wrz 2022, 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście uważam, że jednak najlepszą z opcji w zakresie dekoracji okiennych są zdecydowanie żaluzje drewniane, jednak aby je idealnie dobrać to warto poświęcić więcej uwagi na ofertę przygotowaną przez Amko https://www.amkorolety.pl/zaluzje/ u których można liczyć na profesjonalizm obsługi, znajomość tematu i możliwość dopasowania ich pod konkretne potrzeby również od strony rozmiarów i oczywiście dostępnych kolorów. Mam nadzieję, że jak już będzie po zakupie to podzielisz się swoimi spostrzeżeniami jak się zakup udał. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ehoeger
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Wrz 2022
Posty: 4
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią 30 Wrz 2022, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo podobają mi się żaluzje drewniane ale nie należą do najtańszych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 28 Lut 2023, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedną z rewelacyjnych firm świadczącą kompleksowe usługi doradztwa, sprzedaży i montażu szerokiego asortymentu gotowych produktów jak moskitiery, żaluzje, rolety, markizy itp znajdziecie odwiedzając https://slonecznemarkizy.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1258

PostWysłany: Sob 1 Kwi 2023, 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto jest także wiedzieć czy tak naprawdę to żaluzje drewniane są praktyczne i ja jestem zdania, że takie kwestie są oczywiście bardzo ważne. Zachęcam was do zapoznania się z materiałem https://gardenportal.pl/czy-zaluzje-drewniane-sa-praktyczne-do-jakich-wnetrz-pasuja/ gdyż to właśnie tam bardzo dobrze na ten temat napisano.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group