Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czystość w biurze jesienią
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
techu
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Wrz 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pon 27 Wrz 2021, 13:51    Temat postu: Czystość w biurze jesienią Odpowiedz z cytatem

Jakie macie swoje sposoby na tanie utrzymywanie czystości w biurach czy salonach? Oczywiscie wiadomo, że mycie najważniejsza kwestia ale to nie wystarczy - według mnie dobre i solidne a przy okazji bajeranckie wycieraczki na pewno też by sie sprawdziły. widziałam takie na https://www.techem-wycieraczki.com.pl/sklep/ i zastanawiam się właśnie czy nie kupić z logo firmowym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika22
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 359

PostWysłany: Pon 22 Sie 2022, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Najważniejsze to sprzątać często. Wtedy utrzymujemy jedynie czystość i sprzątanie nie jest zbyt uciążliwe. Warto też zainwestować w dobre środki czystości. Najlepsza chemia do posadzek jest w sklepie https://mk-diament.pl/oferta/chemia/. Zamawiam zawsze ich produkty na zapas. Sama zajmuje się zarówno sprzątaniem domu, jak i biura.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mackenzie85
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Sie 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 22 Sie 2022, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co jaki czas korzystacie z firmy sprzątającej w biurze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 396

PostWysłany: Nie 28 Sie 2022, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawą jest nie tylko dokładne wykonanie prac porządkowych, ale również dopasowania pod konkretne potrzeby środków czystości. Właśnie dlatego jeśli chodzi o mnie to mogę zdecydowanie polecić kontakt z hurtownią Impact u których będziecie mogli znaleźć rozbudowaną ofertę rozwiązań w bardzo dobrych cenach, w tym również większych pojemnościach i wielkości opakowań w przypadku rękawic https://impactsc.pl/pl/c/Rekawice/164 Terminowe realizacje, świetne ceny i profesjonalne podejście obsługi. W pełni sprostają naszym wymaganiom!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Wto 30 Sie 2022, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie oferty sprawdzonego sklepu internetowego z środkami czystości, to polecam Wam sprawdzić ofertę hurtownia środków czystości łódź . Jest ona bardzo rozbudowana i dostosowana do najróżniejszych potrzeb klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Wto 6 Wrz 2022, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wykorzystywać w tym celu produkty i sprzęty dostępne w sklepach internetowych. Polecam chociażby zajrzeć tutaj: https://erpixkarcher24.pl/14-czyszczenie-kostki-brukowej . Gwarantuję, że takie akcesoria to dobry wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2022, 7:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie w sprzątaniu bardzo pomaga Odkurzacz 2723 22V DIGITAL LITHIUM ARANCIO. Szczerze mówiac jestem mega zadowolona z jego zakupu, okazał się naprawdę mega dokładny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dquigley
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Wrz 2022
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2022, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety zaczyna się ta gorsza część roku...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1052

PostWysłany: Pon 26 Wrz 2022, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze że ostatnio poszukiwałam jakiejś sprawdzonej firmy, która miałaby w swoich usługach między innymi pranie krzeseł i foteli biurowych. Znajomy doradził mi, żebym wolnej chwili przejrzała sobie ofertę tego miejsca https://brudout.pl/sprzatanie-dla-firmy/pranie-krzesel-i-foteli-biurowych/ , ponieważ można u nich liczyć na tego typu sprzątanie. Dajcie znać, czy kiedykolwiek z nimi współpracowaliście
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 9 Paź 2022, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podpisuję się pod tym, co już wyżej ktoś słusznie napisał. Nie będzie biedy ze sprzataniem jesienią jeśli zastosuje się odpowiednie środki czyszczące i pielęgnujące. Ten https://norenco.pl/137,lin-oil-1l-skondensowany-srodek-czyszczaco-pielegnujacy-na-bazie-oleju-lnianego.html na bazie oleju lnianego, nie tylko czyści, ale i tworzy powłokę ochronną na powierzchniach panelowych czy podłogach drewnianych. Idealny na jesienne błotko na podłogach biurowych ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group