Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kursy dla dzieci?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Iwettka
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Gru 2020
Posty: 154

PostWysłany: Pią 27 Maj 2022, 12:51    Temat postu: Kursy dla dzieci? Odpowiedz z cytatem

Myśleliście o kursach jakichkolwiek dla dziecka? Słyszałam wiele dobrego na temat kurs programistyczny dla dzieci https://instakolko.pl/ . Chciałabym swoją córkę tam zapisać. Bardzo interesuje się komputerami czyta jakieś specjalne poradniki na temat programowania na komputerze. Czy ktoś może mi coś napisać na temat tego kursu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Wto 19 Lip 2022, 6:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas trwaja przygotowania na egzamin ósmoklasisty polski łódź . Synowi bardzo zalezalo na dodatkowym kursie, wiec wspieramy jego edukacje uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika22
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 359

PostWysłany: Pią 19 Sie 2022, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Przez długi czas szukałam wartościowych kursów dla moich dzieci. Wiadomo, że obecnie przyszłość wiązana jest z nowymi technologiami. Moje dzieci lubią ścisłe przedmioty, więc zapisałam ich na kurs c++ dla dzieci online https://instakolko.pl/programowanie-cpp-dla-dzieci/. Świetnie się to sprawdziło. Dzieciom się podobało i dużo się nauczyły. W tym roku idą o poziom wyżej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group