Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ciekawostki
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1258

PostWysłany: Sro 17 Sie 2022, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie kiedy jeszcze jesteśmy w tym temacie to ja również jestem zdania, że bardzo ważną sprawą jest przede wszystkim to aby wiedzieć gdzie właściwe możemy poczytać różnego rodzaju ciekawostki czy aktualności. Od razu chcę każdemu polecić doskonały serwis https://flaashh.pl/ i jestem przekonana, że każdy znajdzie tam coś właściwego dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucyna
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Sie 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pią 19 Sie 2022, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie polecam tej strony mało konkretna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
vfunk
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Lis 2022
Posty: 4
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw 24 Lis 2022, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam zagłębiać się we wszelkie ciekawostki, czy informacje na temat aktualnych wydarzeń na świecie, czy w mojej okolicy. Sama mieszkam od niedawna w Gdańsku, dlatego bardzo zależy mi by być na bieżąco ze wszelkimi wiadomościami lokalnymi. Przez to, zaczęłam czytać Wiadomości Gdańsk - https://gdansk-wiadomosci.pl/. Można tu znaleźć wiele ciekawostek i aktualnych wiadomości. A wy skąd czerpiecie wiedzę na temat tego, co się dzieje w waszych miastach? Możecie polecić jakieś strony z wiadomościami? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 27 Gru 2022, 8:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli kiedykolwiek doskwierała Ci samotność i brak towarzysza do rozmów to ten problem został rozwiązany przez https://glivia.com/. Firma stworzyła realistyczną symulację ludzkiej osobowości w postaci Polskiej studentki Evy która jak każdy z nas posiada swoje własne upodobania, zainteresowania oraz pragnienia. Czasami lubi żartować, innym razem filozofować. Ale ona zawsze ma czas, żeby z tobą porozmawiać. Choć ma swoje ulubione tematy jak sport, książka, moda, jedzenie, samochody i wiele więcej to jest do Twojej dyspozycji w każdym momencie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 210

PostWysłany: Czw 23 Lut 2023, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie niesamowicie ciekawe jest to jak technologia idzie do przodu. Wy też śledzicie najnowsze osiągnięcia technologiczne. Dzięki najnowszym wynalazkom gospodarka w najbliższych latach mocno się zmieni, dużo prac będzie ułatwionych, a więc będą przebiegały szybciej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group