Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaki prezent spodoba się chłopakowi?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
EmmaSS
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 176

PostWysłany: Pią 12 Lis 2021, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś praktycznego z pewnością, takie prezenty zawsz bardzo dobrze się sprawdzają co nie. Opcji jest tu bardzo dużo, no ale to wy znacie najlepiej swoich bliskich. Może zdecydujecie się na smart watcha? Z pomocą stronki https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/apple-watch-7-czy-apple-watch-6 kupicie taki w dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anastazja68
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Kwi 2021
Posty: 56

PostWysłany: Wto 23 Lis 2021, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może wspólna podróż? Itaka ma atrakcyjne oferty Last Minute.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1043

PostWysłany: Czw 18 Sie 2022, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że moim zdaniem, prezent powinien być dopasowany do zainteresowań osoby obdarowywanej. Ja na przykład mam zamiar podarować swoim bliskim kilka lektur, które udało mi się znaleźć na stronie tej księgarni https://www.taniaksiazka.pl/podreczniki-do-matematyki-klasa-6-szkola-podstawowa-c-13833_13870_13872.html Jeżeli jeszcze nie znacie tego miejsca, to koniecznie sobie tam zerknijcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdalenakowalik
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Kwi 2022
Posty: 14

PostWysłany: Wto 27 Wrz 2022, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na Dzień Chłopaka który już za kilka dni kupiłam mojemu chłopakowi fotel Genesis Astat 700. Myślę że prezent będzie trafiony bo dużo gra w gry komputerowe a fotel zapewni mu komfort w graniu. Fotel zapewnia ochronę każdemu z odcinków kręgosłupa, posiada wentylację i do tego ma super wygląd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MartaPietrzyk
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Kwi 2022
Posty: 32

PostWysłany: Wto 29 Lis 2022, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dysponujesz odpowiednim funduszem to może warto pomyśleć o jakiejś ofercie last minute np. do Egiptu https://www.traveligo.pl/last-minute/egipt ? Tym bardziej teraz, gdzie są dość atrakcyjne ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group