Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ciąża
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Pon 7 Mar 2022, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takiej sytuacji trzeba kontrolować rozwój ciąży i być pod stałą opieką lekarza. On powinien zareagować jeśli zacznie się dziać z dzieckiem coś niedobrego. Sama pierwsze 3 miesiące miałam okropne nudności i też bardzo mało jadłam, schudłam zamiast tyć. Ale dziecku to nie zaszkodziło, w 11 tygodniu wykonany miałam prenatalny test NIFTY https://badaniaprenatalne.pl/nifty/test-nifty-pro/ , aby sprawdzić czy maluszek jest zdrowy i rozwija się prawidłowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hylia7044
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 245

PostWysłany: Pon 14 Mar 2022, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto kupić sobie poduszka ciążowa taki produkt zapobiegnie uciążliwym dolegliwościom bólowym podczas ciąży dlatego naprawdę warto go mieć i z tego korzystać. Ja miałam i polecam taką poduszkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 396

PostWysłany: Sob 19 Mar 2022, 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jeżeli już szukacie konkretnej pomocy w zakresie powrotu do zdrowia fizycznego oraz poradzenia sobie z uciążliwym bólem i złym samopoczuciem w okresie ciąży to zdecydowanie polecam wybrać się do osteopaty we Wrocławiu polecam https://pracownia-zdrowia.pl/osteopatia-kobiet-w-ciazy/ ponieważ możecie liczyć u nich ogromne doświadczenie i skuteczność w działaniu. Zastosowanie technik manualnych łagodzi ból i stany dysfunkcyjne. Układ kostny kobiety w ciąży ulega znacznym przemianom. Wiązadła rozluźniają się, aby ułatwić poród. To naturalny proces, który nie powinien być zakłócany. Pozdrawiam i oczywiście zdrówka życzę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiaraa
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 384

PostWysłany: Pon 21 Mar 2022, 4:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem w zaawansowanej ciąży i już zaczęłam się zaopatrzać w najpotrzebniejsze rzeczy na start dla mojego malucha. Ostatnio nawet zamówiłam piękny wózek dla mojego malucha - znalazłam go na stronie https://kinderprams.pl/. A wy skąd zamawialiście wasze wózki dla dzieci?
_________________
Nikt nie kocha, tak jak my kochamy, nikt nie cierpi, tak jak my cierpimy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1053

PostWysłany: Pon 30 Maj 2022, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, jeżeli interesują was ubrania ciążowe, takie jak np. koszula ciążowa butelkowa zieleń, to moim zdaniem, najlepiej będzie, jak zajrzycie sobie w wolnej chwili na stronę formommy.pl Tam możecie znaleźć wiele ciekawych inspiracji w tym zakresie. Zajrzyjcie i dajcie znać co uważacie o tym miejscu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smith.gianni
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Cze 2022
Posty: 1
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie 5 Cze 2022, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to bym jeszcze dodała, że warto jednak kupować nowe buciki dla dzieci. Wiem, że czasem szkoda wydać pieniądze na buty, które dziecko będzie miało na chwilę, ale każde dziecko ma inną stopę i kupując używane buciki można mu po prostu zrobić krzywdę.
_________________
Zdrowe buty dla dzieci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaszabarabasza
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 215
Skąd: Lubin

PostWysłany: Czw 14 Lip 2022, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie robiłaś badania prenatalne ? Bo ja poważnie myślę nad dr Wiolettą Rozmus-Warcholińską, która przyjmuje 2 razy w tygodniu w Gyncetrum na ul Kozielewskiego 9. Moja znajoma u niej była i wiem że mega sobie chwaliła jej profesjonalne podejście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 212

PostWysłany: Pią 12 Sie 2022, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tJak będziesz szukać wózka, polecam pomyśleć nad EasyGo Optimo Air. Ma przekładane siedzisko w spacerówce, dobrą amortyzację i fajnie wygląda. Moim zdaniem niczego mu nie brakuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Salwa90
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Wrz 2022
Posty: 1

PostWysłany: Sob 3 Wrz 2022, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda kobieta wie, że w ciąży bardzo ważny jest wybór odpowiedniego lekarza prowadzącego ciążę. Ofertę na usługi dobrego lekarza ginekologa można znaleźć na stronie https://pramed.pl/specjalizacja/ginekolog-szczecin/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arielka
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Nie 18 Wrz 2022, 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz z zajściem w ciążę ma problem wiele par i przyczyną może być niepłodność. W naszym przypadku mąż miał niską ilość plemników w badaniu nasienia i musieliśmy udać się do kliniki leczenia niepłodności https://klinika-artemida.pl/ by rozpocząć leczenie. Na pierwszej wizycie podczas wywiadu i badaniach lekarz wyjaśnił nam, że powodem jest to, że mąż w dzieciństwie był leczony chemioterapią i kwalifikuje go to do leczenia gonadotropinami i substytucja testosteronem jest niezbędna, bo ma hipogonadyzm. Po kilku miesiącach ilość plemników się zwiększyła, to samo ruchliwość i doszło do zapłodnienia metodą in vitro w tej klinice. Nasze dziecko już podczas badań prenatalnych okazało się zdrowe i po urodzeniu też tak jest, ale drugiego nie planujemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group