Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Praca
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kris.elenor
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Sie 2022
Posty: 1
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw 11 Sie 2022, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No Opole fajnie się rozwija, ale ja zdecydowanie bardziej polecam szukać pracy w Lulinie, takie miasta mają duży potencjał i fajnie się rozwijają uśmiech Myślę, że każdy może tam znaleźć pracę dla siebie.
_________________
Tych kompetencji wymagają pracodawcy w Lublinie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Czw 11 Sie 2022, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że ciekawe oferty pracy dla osób związanych z motoryzacją znajdziecie tutaj: https://www.praca-dealerbmw.pl/jak-zaczac-prace-na-stanowisku-doradcy-serwisowego/ . Moim zdaniem posiadają ciekawy wachlarz ofertowy różnorakich ogłoszeń. Z pewnością znajdziecie interesujące ogłoszenie o pracę z dogodnymi warunkami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mitchell.khalil
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Sie 2022
Posty: 1
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią 12 Sie 2022, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, za niedługo przeprowadzam się do Gdańska i zamierzam znaleźć tam pracę. Czy możecie mi poradzić jak się do tych poszukiwań przygotować? Czego oczekują pracodawcy w tym mieście?
_________________
Rynek pracy w Gdańsku. Jak znaleźć oferty pracy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
scottie73
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Sie 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 16 Sie 2022, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze statystyk na temat struktury poszukiwanych pracowników i liczby planowanych zwolnień wynika, że o swój los mogą być spokojni przedstawiciele handlowi. To właśnie oni często generują przychód przedsiębiorstw i odpowiadają za jego wizerunek. Takie kompetencje podkreśla zresztą opis i szczegółowe ujęcie zawodów. Najbardziej poszukiwani są mistrzowie efektywnej sprzedaży - https://radioandrychow.pl/rynek-pracy-poszukiwani-pracownicy/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 671

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2022, 7:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz tutaj ogłoszenia praca dolnośląskie - mają aktualne oferty. w portalu Geopraca można znaleźć sporo dostępnych opcji stanowisk w których będziecie mogli się realizować zawodowo. Nie warto tkwić w pracy której po prostu się nie lubi. Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Pią 23 Wrz 2022, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wyjazd za granicę w poszukiwaniu pracy, to dalej chyba najpopularniejszym kierunkiem są Niemcy. Tam można znaleźć mnóstwo ofert pracy, stałej i tymczasowej. Ciekawą formą zarobku może być opieka dla osób starszych. Jest to wymagająca praca, ale też oferująca sporo korzyści, zwłaszcza jeśli się zgłosi do sprawdzonego pośrednika, takiego jak Opieka nad osobami starszymi Niemcy - Germania Care https://germaniacare.pl/ - u nich są świetne zarobki, a do tego różnego rodzaju premie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Pon 26 Wrz 2022, 8:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zależy wam na lepszym dostępnie do informacji o cenach, chcecie mieć możliwość łatwego ich konfigurowania na swojej stronie, to warto pójść w kierunku PIMCORE. Otóż tutaj https://techpolska.pl/3-przyklady-ciekawych-wdrozen-pimcore/ macie dokładnie informacje na temat takiego oprogramowania, co ono daje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Pią 30 Wrz 2022, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem ciekawa czy jesteście zadowoleni ze swojej pracy? Ja coraz bardziej chcę zrezygnować ze swojej obecnej pracy i znaleźć jakiś przyszłościowy zawód. Myślę, że ta strona: https://wpu24.pl/pl/651_materialy-partnera/10063_przyszlosciowe-zawody-poznaj-sektor-quantdata-science.html może mi to znacznie ułatwić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bzak7124
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Paź 2022
Posty: 10

PostWysłany: Czw 17 Lis 2022, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o wyjeździe do pracy za granicę? Jest to opłacalne w tych czasach? Znalazłem całkiem ciekawe oferty pracy we Francji https://polandworkforce.com/praca-francja/ i zastanawiam się nad wyjazdem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Nie 20 Lis 2022, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech uśmiech uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group