Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Podróż poślubna za granicą
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Czw 30 Gru 2021, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli planujecie wycieczkę, czy podróż poślubną weźcie pod uwagę wycieczkę na Ukrainę https://www.easttravel.pl/kierunki/ukraina/ To bardzo ciekawy kierunek i myślę, że bardzo przez nas Polaków niedoceniany. A przecież jest tam tak pięknie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katra
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Lip 2018
Posty: 43

PostWysłany: Czw 6 Sty 2022, 0:23    Temat postu: Rejs to moje marzenie Odpowiedz z cytatem

My też planujemy jakąś wycieczkę po ślubie. Nie lubimy korzystać z biur podróży i zorganizowanych wycieczek. Dlatego planujemy pojechać samochodem do Chorwacji, a potem wynająć sobie jacht, już wcześniej zarezerwowany tutaj https://czartery.pro-skippers.com/. Nie umiem się już doczekać wyjazdu Smile Uwielbiam Chorwację,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1115

PostWysłany: Czw 21 Kwi 2022, 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślcie o zdecydowanie dalszych kierunkach? Na przykład Stany Zjednoczone? Jest tam wiele miejsc, które chciałabym zobaczyć. Na przykład pojechać w te miejsca w Chicago https://estavisa.pl/co-warto-zobaczyc-w-chicago-10-najciekawszych-miejsc-i-atrakcji/
Wam tez się marzy taka podróż?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sokow
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 214

PostWysłany: Sro 3 Sie 2022, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z mężem wybraliśmy się na podróż poślubną do Grecji i spędziliśmy tam cudowne dwa tygodnie. Ale zanim tam pojechaliśmy to jeszcze przed ślubem musiałam zadbać o swoją opaleniznę i w tym celu stosowałam ampułki Melanotan, które bardzo polecam. Na stronie www.melanotan.biz można znaleźć więcej informacji o tym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirabelka91
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Gru 2021
Posty: 55

PostWysłany: Czw 11 Sie 2022, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że oferta tej firmy może cię zainteresować jeśli chcesz się wybrać w podróż na Malediwy https://sunsara.pl/gory/ Zapoznaj się z nią. Sunsara organizuje wyprawy do najdalszych zakątków świata. Wyprawy trwają ok. 3 tygodni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Daga20
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Wrz 2022
Posty: 1

PostWysłany: Nie 4 Wrz 2022, 13:27    Temat postu: Grecja albo Włochy Odpowiedz z cytatem

My myślimy o all inclusive w Grecji albo we Włoszech. Chcemy odpocząć, blisko basenu, z dobrym jedzeniem i słońcem. Ostatnio mamy mega nerwowy czas i marzy nam się spokój. Oczywiście we własnym towarzystwie, w relaksie, z czasem dla siebie i rozmowami.

Najbardziej podobają nam się oferty z Itaki - https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.itaka.itaka może też znajdziesz coś tam dla siebie? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jadzianna
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Lip 2022
Posty: 69

PostWysłany: Wto 13 Wrz 2022, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może spodoba Wam się na Polinezji Francuskiej? W Konsorcjum.pl mają wiele hoteli do wyboru, z pewnością, Któryś przypadnie Wam do gustu. Krystalicznie czysta woda i piękne plaże zachwycą Was tak samo, jak i mnie kilka lat temu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukosia
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Wrz 2022
Posty: 1

PostWysłany: Wto 27 Wrz 2022, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my też jeszcze nie wiemy gdzie się wybierzemy w podróż... jest tak wiele różnych miejsc ale na pewno gdzieś gdzie jeszcze będzie ciepło. póki co przeglądamy sobie propozycje i najróżniejsze destynacje na blogu turystycznym www.turystycznyninja.pl/kategoria/loty/ - już mam kilka opcji na oku ale ostatecznie jeszcze decyzji nie podjęliśmy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
luciah
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Paź 2022
Posty: 64

PostWysłany: Pon 28 Lis 2022, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piekne widoki i krajobrazy ma patagonia góry morze - no przepieknie tam jest. Wybieram się w przyszłym roku do mojej znajomej z ktora od 3 lat uczę się hiszpańskiego i powiem wam że nie mogę się już doczekać Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Laralla
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lis 2022
Posty: 51

PostWysłany: Wto 20 Gru 2022, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na Waszym miejscu wybrałabym jedną z ofert biura podróży Konsorcjum.pl. Od dłuższego czasu korzystam tylko z ich usług i nigdy się nie zawiodłam! Organizacja na najwyższym poziomie i co ważniejsze, gwarancja bezpieczeństwa! Jestem obecnie na etapie planowania wakacji na przyszły rok i myślę o Argentynie! To może być niesamowite doświadczenie - 12 dni zwiedzania tego kraju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 9 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group