Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prostownica

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MartinBic
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Mar 2019
Posty: 125

PostWysłany: Sob 28 Wrz 2019, 13:18    Temat postu: Prostownica Odpowiedz z cytatem

Poleccie mi prosze jakas dobra prostownice do wlosow. Prostownice i karbownice Ta polecila mi znajoma ale nie jestem do niej przekonana niestety. Co sadzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Sro 16 Paź 2019, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam prostownicę babyliss st455E, bardzo dobrze i szybko prostuje, błyskawicznie się nagrzewa, ma szerokie płytki dlatego prostowanie idzie bardzo szybko, a dzięki jonizacji włosy się tak nie puszą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alexie.schulist
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lis 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 20 Lis 2020, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy któraś z Was używa tego modelu https://maxelektro.pl/sklep/karta-produktu/prostownica-babyliss-st420e-gold-ceramic,36601.html? Przy wyborze, jaka prostownica do włosów sprawdzi się najlepiej, warto celować w modele, które umożliwiają regulację temperatury przynajmniej w minimalnym zakresie. Temperatura płytek prostownicy musi być dopasowana do rodzaju naszych włosów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Wto 16 Mar 2021, 7:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że powinien zrobić dużą różnicę, zerknijcie - https://www.fryzomania.pl/tondeo-cerion-20-profesjonalna-prostownica-do-wlosow-z-jonizacja.html Lepiej zainwestować w coś porządnego, bo zwyczajnie odniesiecie korzyści. Z byle czego cudów na pewno nie będzie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Czw 11 Sie 2022, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam urządzenie Babyliss z parą, świetnie się sprawdza, jedno przeciągnięcie wystarcza żeby uzyskać super gładki efekt i włosy sie nie puszą, ten model który kupiłam jest aktualnie w fajnej promocji w euro com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fkeeling
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Sie 2022
Posty: 4
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią 12 Sie 2022, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mam Babyliss, tylko, że ja korzystam z niej zazwyczaj nie do prostowania włosów, a do ich kręcenia Very Happy Ale i tak zdecydowanie polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dubaja
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lis 2019
Posty: 53

PostWysłany: Pon 19 Wrz 2022, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Babyliss ma teraz akcję ambasadorską mybabyliss.pl jest okazja żeby przetestować ich sprzęt do wyboru jest właśnie między innymi prostownica, według mnie warto spróbować swoich sił
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mcremin
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Wrz 2022
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto 20 Wrz 2022, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy prostownicą można również zakręcić włosy w jakiś sposób?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pią 21 Paź 2022, 4:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie też prostownica do włosów jest na pierwszym miejscu. Mam kręcone włosy, a jednak dużo lepiej czuję się w wyprostowanych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group