Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Plastyka powiek Katowice

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
morwinka
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 151

PostWysłany: Nie 6 Sty 2019, 11:01    Temat postu: Plastyka powiek Katowice Odpowiedz z cytatem

Planuję wybrać się na plastykę powiek. Może doradzicie gdzie w Katowicach mozna przeprowadzić taki zabieg?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Wto 8 Sty 2019, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej. W tej klinice jest przeprowadzany:
https://klinikamagnuccy.pl/blefaroplastyka/

Sama jakis czas temu wybrałam sie na zabieg podniesienia powiek.Mam 35 lat i niestety ale opadajace powieki. Na tyle ze nie mogłam sobie zrobić żadnego sensownego makijażu oczu.

Zabieg dał bardzo naturalny efekt. Wielu znajomych nie było w stanie powiedzieć czego dotyczyła zmiana, ale spojrzenie wygladało po prostu młodziej i o wiele lepiej.

Po zabiegu praktycznie od razu wróciłam do funkcjonowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnMar
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2017
Posty: 165

PostWysłany: Pią 18 Sty 2019, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

korekcja powiek czyli tzw blefaroplastyka to zabieg laserowy.. ja musialam sie mu poddac bo moj wzrok przez powieki wygladal na bardzo zmeczony.. wybrałam klilnike Dermed w Katowicach na Korfantego ze wzgledu na ich duze doświadczenie i najlepszy sprzet. To ich strona https://katowice.dermed.pl/pl/ Efekt powyzej oczekiwań uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Pon 1 Lip 2019, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję sprawdzić stronę https://klinikiurody.com.pl/ przy jej pomocy sprawdzisz szybko, który z salonów medycyny estetycznej w twoim mieście będzie prawidłowym wyborem, ponieważ ludzie wypowiadają się tam na ich temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Czw 11 Sie 2022, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do blefaroplastyki to właśnie moja siostra zapisała się do Olmedical gdzie zabieg wykonał lek.med. Kazimierz Pankiewicz. Szczerze mówiąc siostra bardzo chwaliła sobie to miejsce i przede wszystkim tutaj podejście do pacjentów jest bardzo dobre, a efekt no po prostu rewelacja!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Czw 18 Sie 2022, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy taki zabieg jest na pewno bezpieczny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jankowata
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 9

PostWysłany: Czw 18 Maj 2023, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Częstochowie w Olmedical wykonują blefaroplastykę. Tam zajmuje się tym doktor Kazimierz Pankiewicz - świetny chirurg, z doświadczeniem oraz wiedzą. Dla niego taka plastyka powiek to codzienność oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1043

PostWysłany: Sob 18 Lis 2023, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy wiecie, ale z opadającymi powiekami można skutecznie walczyć, korzystając z usług między innymi tej kliniki https://the-clinic.pl/wskazania/opadajaca-powieka/. To miejsce oferuje nowoczesne zabiegi, które pomagają przywrócić jędrność i młodzieńczy wygląd skórze w okolicach oczu. Sprawdźcie ich ofertę, a myślę, że nie będziecie rozczarowani.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaczusza393
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Gru 2023
Posty: 3
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon 18 Gru 2023, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A znacie może w Warszawie gabinet, gdzie wykonują tego rodzaju zabiegi? Pytam w imieniu kuzynki.
_________________
Znasz już te terapie indywidualne uzależnień w Krakowie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group