Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Panieński nad jeziorem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
j0anna1987
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Kwi 2022
Posty: 30

PostWysłany: Wto 26 Kwi 2022, 12:44    Temat postu: Panieński nad jeziorem Odpowiedz z cytatem

Hej, proszę o polecenie miejscowości nad jeziorem w celu zorganizowania panieńskiego.
Chętnie poczytam też opinie o konkretnych ośrodkach wartych polecenia w tych miejscowościach uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PawełW
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Gru 2021
Posty: 362

PostWysłany: Wto 17 Maj 2022, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteśmy słowni, zawsze wyrabiamy się na umóiony termin, nie przedłużamy sztucznie, wiemy jak bardzo dla klienta liczy się czas. Dbamy o najmniejszy szczegół przyjętego zamówienia,projekt zawsze jest idealnie wykońćzony i zgadza się z tym, o co prosił klient. Nie uprawiamy samowolki,chyba, że jesteśmy proszeni o radę i improwizację,ale nawet wtedy wszystko konsultujemy ze zleceniodwacą. Zapraszamy do współpracy i drukowania w Printing House drukarnia cyfrowa Warszawa https://printinghouse.pl/drukarnia-cyfrowa-warszawa/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marquise.maggio
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Cze 2022
Posty: 4
Skąd: Brzesko

PostWysłany: Pon 13 Cze 2022, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam panieński w innym miejscu, ale pomysł bardzo mi się podoba oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cecile.glover
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Cze 2022
Posty: 4
Skąd: Legnica

PostWysłany: Sro 22 Cze 2022, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszam w moje okolice. Niedaleko Legnicy jest piękne jeziorko Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ogomyp
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Sie 2022
Posty: 2

PostWysłany: Sro 10 Sie 2022, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak myślicie ile alkoholu kupić na wieczór panieński? W szczególności spodobał mi się jeden, ten w różowej butelce: https://sklep-manufakturawodek.pl/wodka Czy 2-3 butelki na 10 dziewczyn wystarczy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group