Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prawo jazdy
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monia82
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lut 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon 12 Lut 2018, 14:45    Temat postu: Prawo jazdy Odpowiedz z cytatem

Cześć, planuję w tym roku dwie rzeczy.. mianowicie ślub i prawo jazdy uśmiech Chciałabym Was zapytać czy znacie jakieś stronki, na których można robić testy na prawo jazdy i mają one aktualne pytania? Dwie moje znajome korzystały ze strony https://www.prawo-jazdy-360.pl/ i polecają. Któraś z Was może z niej korzystała i udało się zdać za pierwszym razem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noya
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 150

PostWysłany: Wto 20 Lut 2018, 8:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi wystarczyły te materiały które dostałam na kusie w Moto Start przy Racławickiej. Teraz powiem Ci że powinnaś się pospieszyć jeśli nie chcesz zdawać już na nowy zasadach a to najlepszy moment żeby się wyrobić póki jest mniej chętnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Czw 17 Mar 2022, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z czystym sumieniem mogę polecić wam https://www.osk-as.com/kontakt/ . Nauka tutaj odbywa się w bardzo dobrej atmosferze, instruktorzy mają rewelacyjne podejście i potrafią skutecznie uczyć co jest wielkim plusem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1258

PostWysłany: Czw 21 Kwi 2022, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że przede wszystkim na dzień dzisiejszy samo prawo jazdy jest bardzo dobrym wyborem i właśnie dlatego nie ma się co zastanawiać nad jego wyrobieniem. Oczywiście pierwsze kroki kierujemy do szkoły nauki jazdy http://gsszkolenia.pl/ i po zakończonym kursie zdajemy egzamin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Nie 31 Lip 2022, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od siebie mogę polecić wam https://autodrive.com.pl/ . Sama robiłam tutaj prawo jazdy i nie żałuję. Zostałam bardzo dobrze przygotowana do egzaminów i zdałam je za pierwszym razem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 566
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 8 Sie 2022, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi udało się zdać za pierwszym podejściem i spora w tym zasługa szkoły Zdaj Prawko z Poznania. Mają świetnych instruktorów i na kursie można się wiele nauczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ephraim
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Sie 2022
Posty: 4
Skąd: Tallinn

PostWysłany: Sro 10 Sie 2022, 8:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdałam za drugim razem. Za pierwszym zjadł mnie stres. Ty też sobie poradzisz uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Pon 27 Mar 2023, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że świetnym wyborem będzie https://autodrive.com.pl/ . Ogólnie organizacja jest tutaj na wysokim poziomie, dodatkowo samochody są porządnie wyposażone i co ważne instruktorzy potrafią skutecznie uczyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwillms
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Mar 2023
Posty: 4
Skąd: Łańcut

PostWysłany: Pon 27 Mar 2023, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również zdałam za drugim uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vlad_smirnov
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lip 2020
Posty: 38

PostWysłany: Pon 27 Mar 2023, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukasz dobrej zabawy i aktywnego wypoczynku nad wodą? Wybierz kurs motorowodny Szczecin na Motorowka.com. ich szkoła oferuje naukę jazdy motorówką, która pozwoli nauczyć się obsługi sprzętu i cieszyć się swobodą na wodzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group