Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

pielęgnacja twarzy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ewelina_93
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Mar 2020
Posty: 15
Skąd: Dobiegniew

PostWysłany: Czw 23 Cze 2022, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczytaj sobie tutaj: http://mydlarniaszuruburu.pl/Podklady-do-twarzy-na-lato-Jakie-powinny-byc/ - szczerze to nie wiem czy jest sens łączyć kremy z podkładami.
_________________
10.2021 <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Sob 23 Lip 2022, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat ja niedawno byłam na oczyszczaniu wodorowym twarzy w https://bonjour-gliwice.pl/ i powiem wam, że efekt jest świetny. Ogólnie tutaj zabiegi wykonywane są bardzo dokładnie co jest też ważne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arlett
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Gru 2021
Posty: 60

PostWysłany: Nie 24 Lip 2022, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od siebie mogę polecić artykuł funkcje skóry właściwej Warto dowiedzieć się jak najwięcej o skórze zanim zacznie sie o nią dbać. Każda skóra wymaga odpowiednio dobranej pielęgnacji. Ja przez wiele lat źle dbałam o skórę i dziwiłam się, że ciągle źle wygląda. Zmiana pielęgnacji bardzo pomogła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
siorik
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 174

PostWysłany: Czw 4 Sie 2022, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem uroku człowiekowi dodaje koloryt jego skóry. Bo cóż te wszystkie zabiegi warte jak człowiek biały jak ściana. Osobiście zastosowałam produkt o nazwie Melanotan i nie żałuję. Wszelkie informacje na temat jego działania można znaleźć na stronie https://melanotan.biz/ Do tej pory nie udało mi się znaleźć porównywalnego produktu. Na szczęście lubię trochę poeksperymentować i nie żałuję, że w tym razem również się odważyłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Wto 9 Sie 2022, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z kosmetyków jakiej firmy korzystacie w Waszym przypadku i dlaczego?

hemoglobina glikowana
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rachela
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 300

PostWysłany: Wto 9 Sie 2022, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam z usług aptek DOZ jeśli chodzi o leki i kosmetyki robione. Mój dermatolog bardzo często wypisuje mi takie recepty więc jestem zadowolona, że mogę je u nich zrealizować. Generalnie polecam zainteresować się takimi produktami, które będą odpowiednio dopasowane do Waszej skóry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stylolka
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Sie 2022
Posty: 5

PostWysłany: Sob 27 Sie 2022, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio kombinuję z domowymi maseczkami i powoli się wkręcam. Co tydzień testuję inne wersję. Nie dość, że robię maseczki na twarz to jeszcze na włosy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renni
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sty 2020
Posty: 177

PostWysłany: Pon 29 Sie 2022, 8:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiedni dobór kosmetyków do codziennej pielęgnacji to jedno ale warto też raz na jakiś czas udać się do dobrego salonu na profesjonalny zabieg. Jeśli mieszkacie w Opolu to skontaktujcie sie z salonem Piękne Ciało https://salonpieknecialo.pl/. Można tu zrobić komputerową diagnostykę cery i na tej podstawie zostaną dobrane odpowiednie zabiegi. Wysoka jakość obsługi, skuteczne zabiegi a do tego rozsądne ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Pią 9 Gru 2022, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam, że jeśli o zabiegi chodzi to klinika https://perfectlook.clinic ma ich naprawdę ogromny wybór. Polecam z czystym sumieniem, bardzo ich lubię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MichalinaO
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 142

PostWysłany: Wto 13 Gru 2022, 5:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że najistotniejsze przy pielęgnacji są kosmetyki. Ja od jakiegoś czasu używam kosmetyków Bielenda Professional. Dla mnie najlepsze - mają świetny skład, super dbają o skórę. Są to kosmetyki, używane bardzo często w salonach i gabinetach kosmetycznych nie tylko do pielęgnacji, ale także po zabiegach różnego typu. Na szczęście bez problemu można je kupić także jako osoba prywatna. Ja kupuje je w sklepie online - https://onlyprof.pl/3-pielegnacja-twarz. Jest tam bardzo duzy wybór - i znajdziecie coś do każdego rodzaju skóry, nawet tej problematycznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group