Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

zioła wg zastosowań

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Targi ślubne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 26 Lip 2022, 10:24    Temat postu: zioła wg zastosowań Odpowiedz z cytatem

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://melanieherbs.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 8 Sie 2022, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam różnego rodzaju zioła. Każde zioła mają inne właściwości i wpływ na nasz organizm. Dlatego zachęcam do wizyty na stronie https://www.lekinatury.pl/pl/encyklopedia-ziol/arnika-gorska.html gdzie znajdziecie więcej informacji na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
homenick.shannon
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Wrz 2022
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 14 Wrz 2022, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy znacie jakiś ciekawy portal o ziołach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomaszu32
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 149

PostWysłany: Pon 19 Wrz 2022, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale jeśli chodzi o zastosowanie ziół, to moim zdaniem jest to naprawdę bardzo ważna rzecz.

Ostatnio zmieniony przez Tomaszu32 dnia Sro 11 Sty 2023, 19:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Nie 25 Wrz 2022, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o tego typu rzeczy to ja chcę was zapytać o sklep https://biosuplementacja.pl/kategoria/5-ziola.html Korzystaliście z ich oferty? Z tego co widzę, to mają szeroki wybór ziół w przystępnych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Targi ślubne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group