Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wyprawka dla dziecka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 21, 22, 23  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aania992
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 294

PostWysłany: Czw 30 Cze 2022, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wózek, zastanów się nad Euro-Cart Volt Pro. Wózek bardzo wygodny, nieduży i lekki. Moim zdaniem idealny do miasta, ale też nie będzie problematyczny w przewożeniu w wózku - po złożeniu jest wyjątkowo nieduży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sokow
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 214

PostWysłany: Czw 14 Lip 2022, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie osobiście super dodatkiem do mojego wózka był organizer, łatwo go przyczepić sobie do wózka czy gdzieś w domu i zawsze masz pod ręką rzeczy, które ciągle są potrzebne. Ja swój kupiłam na https://edibazzar.pl/ i bardzo często zabierałam go na długie spacery, bo dziecko trzeba było przebrać, a do domu było za daleko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hanka87
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Gru 2018
Posty: 94

PostWysłany: Pią 15 Lip 2022, 5:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja do wyprawki kupowałam tylko niezbędne rzeczy, zrezygnowałam z różnego typu gadżetów. Wolałam kupić lepszej jakości akcesoria które faktycznie są potrzebne. Przewijak,kocyk, pościel - te rzeczy kupiłam w sklepie Ceba Baby - https://cebababy.eu/. Wybór mają duży, a wszystko jakościowo bardzo dobre.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Czw 21 Lip 2022, 7:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napiszcie proszę, gdzie kupię garnitur dziecięcy na chrzest syna. W dniu chrzcin syn będzie miał dwa lata, więc będzie to jeszcze dość mały garniturek. Możecie polecić jakieś sklepy, które mają taką odzież w swojej ofercie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cwiegand
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Lip 2022
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie 24 Lip 2022, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach jest ogromny wybór różnych kosmetyków i akcesoriów dla dzieci. To dobrze, bo każda mama może wybrać to, co jej się podoba i to co sprawdza się w przypadku jej dzidziusia. Dla mnie bardzo ważne było zainwestowanie w zdrowe buty dla dziecka, bo wiem jak to jest istotne od samego początku nauki chodzenia. Na szczęście trafiłam na fajny artykuł ze wskazówkami jak dobrać buciki https://memoinfo.pl/pl/i/Zdrowe-buty-dla-dzieci/94. Warto poświęcić chwilę i kupić coś porządnego uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malina99
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Kwi 2021
Posty: 58

PostWysłany: Sro 27 Lip 2022, 6:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezeli chodzi o wyprawke dla maluszka juz do domu, to dobrze jest kupic materac z atestem, certyfikatem. ktory sprzyja dobremu rozwojowi kregoslupa dziecka takim materacem jest https://materacyk.pl/produkt/materac-sensitive-dla-dzieci/
u nas super sie sprawdzil.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Sro 3 Sie 2022, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam bardzo fajne opinie na temat zabawek little dutch i chciałabym coś takiego kupić dla swojego dziecka. Myślę, że może oferta Sklep internetowy z zabawkami dla dzieci - Proste Zabawki - https://prostezabawki.com.pl/ się sprawdzi. Mają całkiem dobre ceny, dlatego nie ukrywam, że jak najbardziej warto zainwestować w takie zabawki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
reilly.jovan
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Sie 2022
Posty: 4
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Pon 8 Sie 2022, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co czytam, to chyba wszystko już zostało polecone uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HaniaMM
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2022
Posty: 343

PostWysłany: Wto 9 Sie 2022, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie będąc na etapie poszukiwań naprawdę wysokiej jakości w przypadku wyboru odpowiednich fotelików dla swoich maluchów o zachowaniu odpowiedniej funkcjonalności oraz wygody to na pewno warto tutaj wspomnieć o Recaro Kids u których można także kupić odpowiednie akcesoria m.in do fotelików. Dlatego zajrzyj na https://www.recaro-kids.pl/akcesoria-do-fotelikow-tylem-przodem.html i koniecznie dajcie znać jak udały się poszukiwania oraz zakupy. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rachela
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 300

PostWysłany: Wto 9 Sie 2022, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomyśl też o zakupie mleka modyfikowanego. Ja nie karmiłam piersią i od samego początku podawałam dziecku mleko modyfikowane Bebilon AR ProExpert przeciwko ulewaniu. Bardzo dobrze mała je tolerowała, zresztą wciąż je pije. Nie jest to dla mnie żaden problem, z zakupem tego mleka też jest ok, bo w każdej stacjonarnej aptece sieci DOZ można je kupić w dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 21, 22, 23  Następny
Strona 17 z 23

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group