Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Rehabilitacja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Sro 4 Maj 2022, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli będziecie mieć problem lub jakąkolwiek kontuzję, to warto w moim mniemaniu sprawdzić ofertę https://crsrehabilitacja.pl/o-nas/rodo/ . W swoim wachlarzu ofertowym, posiadają naprawdę wielu świetnych lekarzy. Poza tym posiadają centrum rehabilitacyjna, więc uważam, że to idealne miejsce do zweryfikowania w wolnym czasie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1043

PostWysłany: Pią 20 Maj 2022, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, jeżeli chodzi o leczenie w postaci zabiegów fizjoterapeutycznych a także informacjejak ćwiczyć rękę po złamaniu to bardzo dobrą ofertę posiada klinika: formgl.pl - W mojej opinii to najlepsi specjaliści w mieście, więc warto się z nimi skontaktować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lejla
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 408

PostWysłany: Czw 26 Maj 2022, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobre opinie ma również gabinet http://rehapro.com.pl/ w Krakowie. Przyjmują tam doświadczeni rehabilitanci, a z tego co słyszalam - mają szybkie terminy wizyt. Odezwijcie się do nich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1115

PostWysłany: Pon 6 Cze 2022, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie ostatnio strasznie bolał kręgosłup. Nie wiedziałam dokładnie co robić, gdzie się powinnam udać. Zaczęłam szukać informacji na ten temat w internecie i znalazłam bardzo ciekawy artykuł https://faktykielce24.pl/lifestyle/do-jakiego-lekarza-powinnismy-sie-udac-do-lekarza-z-bolem-kregoslupa/ , dzięki któremu wszystko stało się jasne. Jeśli ktoś z was jest zainteresowany tym tematem to zachęcam do przeczytania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 392

PostWysłany: Wto 5 Lip 2022, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie dlatego szukając naprawdę dobrego gabinetu do skutecznej rehabilitacji to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez Reha KFZ https://reha-kfz.pl/ z którymi również miałam do czynienia w zakresie leczenia urazu kręgosłupa. Niestety jest to częsta kontuzja u osób które pracują w pozycji siedzącej, a ja spędzam w niej po 12 godzin dziennie 6 dni w tygodniu, dlatego przyszedł czas uporać się z bólem i zmienić tryb życia. Co najważniejsze skutecznie się to z ich wsparciem udało!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaszabarabasza
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 213
Skąd: Lubin

PostWysłany: Nie 10 Lip 2022, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli rehabilitacja to tylko u nich https://rewolucji59.pl/fizjoterapeuta-lodz P:Omogli wielu m,im znajomym i gdy bym miała problem z stawami czy potrzebowała rehabilitacji, to zdecydowanie u nich, bo wiem ze są sprawdzeni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jadzianna
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Lip 2022
Posty: 69

PostWysłany: Czw 4 Sie 2022, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Was słyszał o Pomorskim Rehabilitancie Marcinie Rosadzińskim? Podobno to niezwykły lekarz, który podczas leczenia swoich pacjentów wykorzystuje niesamowicie skuteczną, autorską metodę, która pomogła już wielu osobom. Możecie coś więcej o nim powiedzieć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kinia456
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Wrz 2022
Posty: 3

PostWysłany: Sro 14 Wrz 2022, 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie nie ma lepszego specjalisty na bóle kręgosłupa niż Marcin Rosadziński. Tylko u Doktora Rosadzińskiego zauważyłam tak spektakularne efekty. Jego schemat jest po prostu fantastyczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 561

PostWysłany: Pon 6 Lut 2023, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już mową o rehabilitacji, to przyznam szczerze, że sama ostatnio doznałam niefortunnej kontuzji i szukałam odpowiedniego lekarza, który pomógłby mi dojść do pełni sprawności. Znajoma doradziła mi, żebym w wolnej chwili skontaktowała się z CM Gamma na ul. Broniewskiego i jestem ciekawa, czy wy kiedykolwiek się tam leczyliście. Dajcie mi znać, a będę wam bardzo wdzięczna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Sro 8 Lut 2023, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Krakowie działa centrum rehabilitacji i terapii Openmedical. Myślę, że warto się do nich zgłosić i dopytać o wszystkie szczegóły. Wiele informacji na temat ich oferty można też znaleźć na ich stronie: https://openmedical.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group