Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Lampiony ogrodowe - jakie wybraliście?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Moniczka33
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Kwi 2022
Posty: 63

PostWysłany: Czw 21 Lip 2022, 6:33    Temat postu: Lampiony ogrodowe - jakie wybraliście? Odpowiedz z cytatem

Przyszedł czas wiosny, także trzeba w końcu zabrać się piękny ogród i otoczenie domu. Na wieczory chciałbym kupić dobrej jakości lampiony ogrodowe i dlatego przychodzę do Was z pytaniem czy macie może dla mnie przydatne podpowiedzi na co zwrócić jeśli chodzi o ich wybór, do tego zakres cen i jednocześnie wykończenie. Mogę liczyć na Wasze podpowiedzi i mam nadzieję, że wybór będzie po prostu udany. Na pewno po wszystkim się z Wami podzielę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
UrszulaM
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Maj 2022
Posty: 66

PostWysłany: Pon 25 Lip 2022, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tak piękne lampiony ogrodowe na tarasie muszą być, latem warto posiedzieć sobie na świeżym powietrzu i wypocząć. Tutaj jak najbardziej mogę polecić do sprawdzenia zestawienie na ceneo gdzie będziecie mogli znaleźć różnorodne propozycje i też sprawdzić w jakim sklepie ceny są najlepsze. Podrzucam link https://www.ceneo.pl/Lampiony_i_latarnie/Rodzaj:Lampiony.htm a my wybraliśmy Feeric Lampion Hexagon Złoty złapany w okazyjnej cenie. Koniecznie dajcie znać na co sie ostatecznie zdecydowaliście i czy jesteście zachwyceni uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sardynka90
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Gru 2018
Posty: 487

PostWysłany: Sro 27 Lip 2022, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie to się podobają lampy solarne led. Lubię być oszczędna, a dzięki takiemu rozwiązaniu jestem. Mam takie https://www.guttasklep.pl/lampy-solarne-led. Sprawdzają się bardzo dobrze, ja jestem zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group