Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

nieruchomości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lejla
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 408

PostWysłany: Wto 31 Maj 2022, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie to w ostatnim czasie coraz więcej osób jest zainteresowanych sprzedażą swoich nieruchomości - mieszkań, domów czy działek. Warto wiedzieć, ze w takiej sytuacji możemy skorzystać z usług firmy https://atrium-nieruchomosci.pl/ która skupuje nieruchomości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ayris
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Wrz 2021
Posty: 71

PostWysłany: Nie 12 Cze 2022, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem inwestycja w mieszkanie to bardzo dobry pomysł. Sama o tym cały czas myślę. Sprawdzałam dzisiaj jakie oferty ma biuro nieruchomości kraków i chyba się do nich zgłoszę. Myslę o mieszkaniu w Krakowie, nie wiem jednak czy w centrum czy gdzieś niedaleko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Pią 17 Cze 2022, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko że jeśli chodzi o takie działania, to na pewno warto dobrze przemyśleć, co mogłoby być dla Was najbezpieczniejsze. W końcu jeśli wynajmujecie mieszkanie, to powinniście być przygotowani na różne sytuacje. Wiadomo, że jeśli na przykład lokator odmawia lokalu socjalnego, to warto wiedzieć, co wtedy zrobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiera22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 565

PostWysłany: Czw 7 Lip 2022, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli planujecie kupić mieszkanie bądz dom w okolicach Pszczyny czy na śląsku to polecam biuro https://www.cn-kaczmarek.pl/ Mają dobre oferty w dobrych cenach. Podpowiadają jak załatwić wszelkie formalności i nawet się jak się kredytować i gdzie najlepiej. Potrafią też dobrze negocjować. A co najważniejsze to po prostu przemili ludzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 394

PostWysłany: Pią 8 Lip 2022, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając interesujących inwestycji deweloperskich w Krakowie to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście również zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez Lokum Deweloper https://lokum-deweloper.pl/oferta/krakow/ u których będziecie mogli również liczyć bardzo dobre oferty, najlepsze lokalizacje i nowoczesne wykończenie budynków. Zajrzyj na stronę i sama się przekonaj oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Pią 15 Lip 2022, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam fantastycznego dewelopera, ale z Pszczyny. Mimo wszystko podam wam link https://www.cn-kaczmarek.pl/ . Może akurat się komuś przyda. W mojej ocenie z pewnością znajdziecie tam satysfakcjonujące mieszkania na ślasku. Wydaje mi się, że na ich stronie uda wam się znaleźć wymarzone cztery kąty w dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1052

PostWysłany: Pią 15 Lip 2022, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli interesuje was inwestowanie w nieruchomości, to według mnie, powinniście przejrzeć sobie kilka blogów, które są poświęcone tej tematyce. Dodatkowo, od siebie zachęcam was do zerknięcie na stronę https://www.cn-kaczmarek.pl/ ponieważ znajdziecie tam firmę, która doskonale zna się na tej branży. Myślę, że mogliby wam pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Sob 16 Lip 2022, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już jesteśmy w temacie nieruchomości, to ja również uważam że warto zgłosić się do jakiejś specjalistów w tej kwestii. Ja ogromne zaufanie mam do firmy https://www.cn-kaczmarek.pl/ masz pomogli mojej siostrze znaleźć idealne mieszkanie dla niej. Zerknijcie sobie do nich, a może i was coś tam zainteresuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Sro 17 Sie 2022, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Śląsku a konkretnie w Katowicach też powstają atrakcyjne osiedla, słyszałam na przykład o atal sky +, kompleksowym osiedlu na którym będą nie tylko mieszkania ale też lokale usługowe i apartamenty inwestycyjne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madams
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Sie 2022
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 17 Sie 2022, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do zakupu nieruchomości trzeba podchodzić rozważnie i z głową. My po wielu miesiącach poszukiwań znaleźliśmy swoje wymarzone mieszkanie, ale muszę przyznać, że mieliśmy momenty zwątpienia i myśleliśmy, że nigdy nie znajdziemy odpowiedniego dla siebie. Na szczęście się udało, dostaliśmy też kredyt bez większych problemów i załatwiliśmy już wszystkie formalności. Teraz tylko czekamy na klucze uśmiech
_________________
mieszkania na sprzedaż
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 7 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group