Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wyjazd nad morze - gdzie pojechać?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Pią 15 Lip 2022, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierając się nad nasze Polskie może, warto jest zabrać ze sobą zestaw idealnych stylizacji. Jeśli poszukujecie miejsca w którym znajdziecie sporą ilość fajnych i lekkich sukienek to koniecznie zajrzyjcie na https://butiklalala.pl/sukienki-boho. Sklep oferuje bardzo duży asortyment i atrakcyjne ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sardynka90
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Gru 2018
Posty: 487

PostWysłany: Nie 17 Lip 2022, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o hotele to hotel Krynica Morska jest świetny. Co prawda to hotel tylko dla dorosłych, ale dzięki temu można tam na prawdę wypocząć. Zobaczcie też na https://port21.com.pl/ jaki mają zjawiskowy basen.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sokow
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 214

PostWysłany: Sro 3 Sie 2022, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie przed wakacjami ważne jest aby odpowiednio zadbać o skórę ciała, nie chcę od razu po wyjściu na słońce spalić się, a potem chodzić cała czerwona. Stosuję w tym celu ampułki Melanotan, które wspaniale uwydatniają opaleniznę na długi czas. Na stronie www.melanotan.biz są wszelkie informacje o produkcie. Najpierw dbam o skórę, a potem o to gdzie pojadę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Sro 24 Sie 2022, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie spedziliście Wasz miesiąc miodowy i dlaczego?

podnoszenie budynków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jadzianna
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Lip 2022
Posty: 69

PostWysłany: Wto 13 Wrz 2022, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym biurem, z jakiego usług korzystałam, było Konsorcjum.pl. Byłam z nimi w Izraelu, teraz wybieram się do Gruzji. Skorzystałam ze wspaniałej promocji i kupiłam wycieczkę za 2500 złotych na 9 dni. To świetna okazja, zważają na bogaty program, który oferują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcelka44
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lis 2022
Posty: 10

PostWysłany: Wto 1 Lis 2022, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie jest w Rusinowie, domki w ośrodku Bajkowy Zakątek. Mnie sie tam mega podobało, basen mają, ładna okolica. Lasy, cisza, spokój, blisko do morza https://adam.jaroslawiec.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Laralla
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lis 2022
Posty: 51

PostWysłany: Sob 19 Lis 2022, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam biuro podróży Konsorcjum.pl - masa wspaniałych i nietypowych kierunków, które zachwycają swoją kulturą i różnorodnością. Ja wybieram się teraz do Izraela i szczerze, nie mogę się doczekać. Mam już doświadczenie z tym biurem i wiem, że będzie niesamowicie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milenadudu
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lis 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pią 25 Lis 2022, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam wynająć jakiś fajny apartament np w Gdańsku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dori
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 324

PostWysłany: Sro 10 Maj 2023, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również wyjeżdżam w tym roku na wymarzone wakacje i cieszę się, że udało mi się trafić na melanotan https://melanotan.biz/ super produkt w świetnej cenie. Dzięki melanotan mam już piękną i równomierną opaleniznę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Czw 29 Cze 2023, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem bardziej górską osobą i nawet już zarezerwowałam na ten rok dla rodziny Apartamenty na Gubałówce uśmiech wszyscy lubimy tam jezdzic bo to nie pierwszy raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group