Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

motywy boho

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zosiazem
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Gru 2019
Posty: 3

PostWysłany: Czw 24 Cze 2021, 8:23    Temat postu: motywy boho Odpowiedz z cytatem

Czy to odpowiedni wybór na dodatki do sukni ślubnej?
Mam na myśli przede wszystkim biżuterię. Mi osobiście bardzo przypadło do gustu kilka bransoletek - takich z kwiatami boho. Na https://www.murrano.pl/zloto/bizuteria-zlota/zlote-bransoletki/ mają ich kilka. Pytanie tylko, czy ten styl pasuje do atmosfery całej uroczystości?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Wto 2 Lis 2021, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gotowa spółka wiele w życiu ułatwia ,a już na pewno start w prowadzeniu własnej działalności .Wybierz Optioffice sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
j0anna1987
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Kwi 2022
Posty: 30

PostWysłany: Sro 27 Kwi 2022, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo mi się podobają dodatki w tym stylu, subtelne i oryginalne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ajuska
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Maj 2022
Posty: 1

PostWysłany: Pią 6 Maj 2022, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się bardzo podobają suknie boho i to jest jak najbardziej dobry motyw do sukni uśmiech Sama zresztą taką miałam na swoich ślubie oczko Trochę się naszukałam tej idealnej, ale udało się. Swój wymarzony model znalazłam w salonie sukien ślubnych Susan Hooward w Toruniu. Model MANEA - zerknij sobie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marek.toma
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Sty 2022
Posty: 28

PostWysłany: Pią 15 Lip 2022, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo modne w tym sezonie sukienki na wesele w stylu boho oferuje sprawdzony sklep https://butiklalala.pl/sukienki-boho. Znajdziecie tam bardzo bogaty asortyment sukienek w każdym rozmiarze i dodatkowo w niskiej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group