Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie macie sposoby na relaks?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Iwettka
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Gru 2020
Posty: 154

PostWysłany: Sro 13 Lip 2022, 13:12    Temat postu: Jakie macie sposoby na relaks? Odpowiedz z cytatem

Sposoby na relaks są naprawdę przeróżne. Ja się na przykład relaksuję gdy oglądam filmy stare czy nowe obojętne byle były filmy. Film mogę oglądać w różnych miejscach nawet jak jadę autobusem dlatego wykupiłam https://premium.ihuh.pl/pl/netlix/23-usluga-netfliks-4k-ultra-hd-kazda-platforma-30-dni-9503158358120-18.99.html . Sami zobaczcie jaka to wygodna sprawa, pewnie wam też się spodoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dori
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 324

PostWysłany: Sro 24 Sie 2022, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię się relaksować przy jakimś filmie czy też serialu, wtedy wciągam się w jego fabułę i zapominam o całym świecie. Ostatnio nawet jak szukałam filmu trafiłam na bardzo fajną stronę https://ekino.sx/ jest tam spory wybór i wszystko jest za darmo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fajfus
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Lis 2022
Posty: 2

PostWysłany: Sro 2 Lis 2022, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszy sposób to daleka podróż, wtedy najlepiej zaplanować sobie zwiedzanie różnych miejscówek. Można posiłkować się takim serwisem turystycznym jak podmostem.pl. Oczywiście wszystko zależy też od wolnego czasu. Im dalej chcemy jechać, tym więcej wolnego potrzebujemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aga131
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 36

PostWysłany: Pią 25 Lis 2022, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że każdy z nas ma swoje ulubione portale informacyjne. Dlatego chciałbym Wam polecić stronę https://www.taurusmusic.pl , na której znajdziecie bardzo interesujący portal informacyjny, na którym znajdziecie wiele porad i informacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group