Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie biuro podróży i gdzie ...?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bylinka99
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lip 2021
Posty: 16

PostWysłany: Czw 29 Lip 2021, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najbezpieczniej latać z Itaką uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Sro 12 Sty 2022, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

laurka998 napisał:
Moim zdaniem Itaka jest świetnym biurem podróży uśmiech Mają bezpośrednie loty w wiele miejsc i miejsca do których można jechać bez testów.



Polecam ciekawy artykuł do przeczytania - może będzie inspiracją do zaplanowania kolejnego urlopu?
https://www.mce.edu.pl/sardynia-wakacje/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1115

PostWysłany: Wto 21 Cze 2022, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,co sądzicie o tym,by zainwestować w wypoczynek z dala od miasta? Na co dzień mieszkam w Warszawie i chcialabym odpocząć od zgiełku miasta. https://www.blueapart.pl/blog/142/atrakcje-w-mechelinkach Co uważcie na temat Mechelinek? Zapraszam do dyskusji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jadzianna
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Lip 2022
Posty: 69

PostWysłany: Wto 12 Lip 2022, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowałam się na nietypową podróż poślubną, dlatego że oboje z moim mężem kochamy zwiedzać. Zauważyłam ciekawą ofertę "Mozaika Izraela" za 2750 zł z Warszawy w biurze Konsorcjum.pl i zdecydowałam się ją kupić. Zawsze latamy razem z nimi i uwielbiamy ich przewodników widać, że kochają to co robią!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jadzianna
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Lip 2022
Posty: 69

PostWysłany: Sob 21 Sty 2023, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konsorcjum.pl — jedyne, z jakiego korzystam, sprawdzone i pewne. Świetni przewodnicy, organizacja na najwyższym poziomie. Bardzo się cieszę, że już niedługo nasza kolejna wspólna podróż, tym razem Izrael. Zwiedzimy cały kraj i poznamy jego kulturę - to niesamowite.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Laralla
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lis 2022
Posty: 51

PostWysłany: Sro 22 Lut 2023, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie biuro podróży Konsorcjum.pl wyróżnia się na tle pozostałych! Bardzo polecam! My lecimy niedługo do USA, konkretnie Orlando. Będziemy w najlepszych parkach rozrywki, a między nimi mamy zapewniony bezpłatny transport.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
laviet
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Sty 2023
Posty: 48

PostWysłany: Nie 20 Sie 2023, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda podróż jest na pewno powodem ogromnej radości, a mi jeszcze większą radość sprawia piękna opalenizna po wakacjach. Żeby ona utrzymywała się na dłużej niż do założenia pierwszego swetra, korzystam z Melanotan https://melanotan.biz/ który dla mnie jest niezawodny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36
Strona 36 z 36

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group