Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wyprawka-co każda mama wiedzieć powinna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 260, 261, 262
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 27 Gru 2021, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mleko modyfikowane Bebilon można kupować w aptekach stacjonarnych sieci DOZ w tych samych cenach co w necie. Mają atrakcyjne ceny, nie trzeba już zamawiać, dla mnie też to jest wygodniejsze. Ja wybieram mleko Bebilon AR ProExpert i jestem z niego bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maddika
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Wto 28 Gru 2021, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się, DOZ jest u mnie w mieście pod ręką więc lepsze to niż zamawianie mleka online i oczekiwanie na przesyłkę, a cena naprawdę dobra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamaika
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2022
Posty: 90

PostWysłany: Czw 31 Mar 2022, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, ja to zawsze wolałam zakupy stacjonarnie i fajnie, że w doz mogę znaleźć mleko dla dziecka, cena w porządku, a Panie też bardzo pomocne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1043

PostWysłany: Sro 6 Kwi 2022, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Jeżeli rozmawiać się, gdzie moglibyście znaleźć porządne mleko modyfikowane lub inne produkty dla dzieci, to ja od siebie polecam wam zerknąć tutaj https://www.bee.pl/nestle-nan-expertpro-ha-1-hypoalergiczne-mleko-poczatkowe-dla-niemowlat-od-urodzenia-400-g_p999206.html . Moim zdaniem mają tam na tyle spory wybór, że bez problemu każdy będzie w stanie znaleźć coś dla swojego dzieciątka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hanusiek11
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 106

PostWysłany: Pią 8 Lip 2022, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas drugiego kompletowania wyprawki jestem dużo rozsądniejsza. Teraz juz wiem na co zwracać uwagę, kupując wózek, aby faktycznie służył do końca wózkowania. Nie mam wątpliwości, że Euro-Cart Flex taki właśnie będzie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sokow
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 214

PostWysłany: Czw 14 Lip 2022, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja lista była bardzo podobna do waszych, ale do kategorii wózek warto dorzucić sobie jeszcze organizer jest to coś co na 100% przyda się na dłuższym spacerze, schowacie sobie pieluszki, chusteczki i inne potrzebne wam rzeczy. Ja swój kupiłam na https://edibazzar.pl/ moim zdaniem to był najlepszy zakup jeśli chodzi o wyprawkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myrl.kihn
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Sie 2022
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 6 Sie 2022, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronach są różne gotowe listy z wyprawkami zarówno dla mamy i dziecka. Dobrze jest spakować się szybciej bo jak poród się zacznie to w tym stresie zapomnimy połowę rzeczy wsadzić do torby Very Happy
_________________
Odzież do karmienia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hohoszka
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sie 2022
Posty: 54

PostWysłany: Wto 23 Sie 2022, 7:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będąc w ciąży czytałam wie poradników na ten temat oraz o rozwoju i pielęgnacji noworodków oczko Polecam każdemu przyszłemu rodzicowi bloga https://www.mustela.pl/mustela-blog/3-tygodniowy-noworodek. Dowiedziałam się z niego mnóstwo przydatnych rzeczy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaszabarabasza
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 213
Skąd: Lubin

PostWysłany: Sob 5 Sie 2023, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda przyszła mama powinna pamiętać o badaniach prenatalnych! Ze swojej strony polecam doktor Rozmus-Warcholińską. Pani doktor przyjmuje w Katowicach i Częstochowie. U żadnego specjalisty nie czułam się tak zaopiekowana!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gaduła
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 237

PostWysłany: Sro 9 Sie 2023, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda przyszła mama zanim zacznie kompletować wyprawkę, powinna znaleźć zaufanego ginekologa, który przeprowadzi ją przez ciążę. Z całego serca polecam dr Barbarę Blicharczyk. Przyjmuje w Kołobrzegu przy ul. Szpitalnej. Jest dokładna, empatyczna i uspokaja nawet panikujące przyszłe matki uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 260, 261, 262
Strona 262 z 262

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group