Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Komputer
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1052

PostWysłany: Sob 28 Maj 2022, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze że sama ostatnio szukałam jakiś przydatnych informacji jeżeli chodzi o sprzęt komputerowy, ponieważ przymierzam się powoli do zakupu nowego komputera do swojego domu. Zauważyłam, że na stronie tego portalu komputerymarkowe.pl można znaleźć naprawdę wiele ciekawych produktów jak np. hp elitebook 840 g3 i5 23ghz w tym zakresie, więc jeżeli również poszukujecie jakiś wskazówek w tym zakresie, to tam bez wątpienia będziecie mogli je znaleźć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Nie 29 Maj 2022, 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, ja również myślałem o zakupie nowego laptopa i powoli zaczynałem się już za nim rozglądać. Natknąłem się jednak na artykuł https://slserwis.pl/naprawa-zawiasow-w-laptopie/ o naprawie zawiasów w laptopie i pomyślałem, że zanim kupię nowy, to zaniosę obecny komputer do serwisu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Wto 31 Maj 2022, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radzę zerknąć sobie na spokojnie tutaj https://www.gram.pl/artykul/klawiatura-mechaniczna-czy-membranowa-jaka-wybrac i poczytać. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat wyboru odpowiedniej klawiatury. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Przede wszystkim warto wybrać rozwiązania, które będą idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb oraz możliwości finansowych. Jest to ważne.

Ostatnio zmieniony przez sowa4 dnia Pon 6 Cze 2022, 22:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
irwin.rice
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Cze 2022
Posty: 4
Skąd: Wieliczka

PostWysłany: Czw 2 Cze 2022, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Was na własną rękę złożył komputer stacjonarny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirella
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Gru 2020
Posty: 47

PostWysłany: Pią 1 Lip 2022, 6:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój syn niedawno właśnie dostał wymarzony komputer i jedyne czego mu brakowało to myszki gamingowej. Znalazł taką jaką chciał na https://strado.pl/pol_m_Akcesoria-komputerowe_Myszki_Myszki-gamingowe-1175.html i jest z niej bardzo zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Pon 4 Lip 2022, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem produktów Apple. Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego z akcesoriami oraz dodatkami do sprzętu firmy Apple, to polecam Wam sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie m.in. hub macbook m1 w bardzo atrakcyjnej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 4 Lip 2022, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem naprawa komputera zwyczajnie nie ma sensu i lepiej zdecydować się na jego zakup. Ciekawą opcją może być na przykład komputer poleasingowy. Tutaj znajdziecie także monitory: https://at-outlet.pl/monitory .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dane.bradtke
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Lip 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 7 Lip 2022, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może ktoś z Was złożył by dla mnie komputer stacjonarny na zlecenie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Pon 25 Lip 2022, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Internet to ogromna baza wiedzy, technologia i mnóstwo możliwości. Korzystając z internetu można załatwić wiele spraw, jak i prowadzić własną firmę. Nie można jednak zapomnieć o najważniejszej kwestii, czyli o bezpieczeństwie. Jak właściwie chronić się w sieci? Co robić, aby chronić swoje dane? Myślę, że koniecznie musicie wejść sobie na stronę https://www.nexera.pl/pl/articles/jak-chronic-sie-przed-zlosliwym-oprogramowaniem-w-sieci-120429188 , ponieważ tam znajdziecie odpowiedzi na te pytania. Warto zerknąć!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Pią 29 Lip 2022, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku problemów ze swoim komputerem warto jednak wybrać http://www.sourceit.pl/ . Moim zdaniem jest to jednak najlepsza firma i przede wszystkim usługi tutaj świadczone są na wysokim poziomie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 8 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group