Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Okna pasywne czy standardowe?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Wto 27 Sie 2019, 16:04    Temat postu: Okna pasywne czy standardowe? Odpowiedz z cytatem

Jakie wybrać do domu?
Możecie doradzić coś od siebie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karina26
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 515

PostWysłany: Wto 27 Sie 2019, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy od wielu czynników.
Najlepiej będzie jak porównasz sobie różne opcje i wtedy zdecydujesz.
Tutaj https://www.internorm.com/pl-pl/konsultacje/okna-do-domu-pasywnego/ masz namiar na stronkę, gdzie dowiesz się więcej.
Piszą tam o tym, co wyróżnia okna pasywne.
To będzie już coś na początek uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Sob 7 Maj 2022, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zdecydowaliśmy się na okna PCV i sprawdzaj się świetnie, ale ciężko mi powiedzieć coś więcej bo nie mam innego porównania. Jakbyś szukał sprawdzonej firmy oferującej usługi z zakresu wymiany i montażu okien to polecam https://effra.pl/. Sami korzystaliśmy z ich usług. Polecam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mcglynn.brody
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Maj 2022
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto 10 Maj 2022, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się dodatkowo nad kolorem framug.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1052

PostWysłany: Pią 20 Maj 2022, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Jak już jesteśmy w temacie okien, to przyznam szczerze, że ja ostatnio zastanawiałam się, jakie montaż okna dachowego blacha na rąbek będzie najlepszym wyborem. Mój znajomy polecił mi, żebym zgłosiła się do firmy Roofliteplus ponieważ oni mają naprawdę spore doświadczenie w tym zakresie. Dajcie znać, czy wy kiedykolwiek korzystaliście może z ich usług
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MichalinaO
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 142

PostWysłany: Czw 26 Maj 2022, 6:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy od tego co chcesz osiągnąć i w jakiej technologii masz zbudowany dom. Jeśli dom jest energooszczędny lub pasywny to wtedy okna pasywne sa konieczne. Jeśli dom ma przecietne zapotrzebowanie na energię, wtedy lepiej kupić standardowe okna. Na jakiekolwiek rozwiązanie być się nie zdecydował kup okna wysokiej jakości i od sprawdzonego producenta, jak np. okna Jezierski - https://jezierski.com.pl/. Bardzo znana firma, od lat produkuje markowe okna w segmencie premium. Mają w ofercie okna plastikowe, aluminiowe i pasywne. Mają duży wybór modeli i kolorów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 574
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 3 Cze 2022, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie mieć okna na lata u siebie w domu to polecam przede wszystkim okna od firmy Atos z Lublina. Są rewelacyjnej jakości, a z firmą łatwo jest się skontaktować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1052

PostWysłany: Czw 7 Lip 2022, 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mogłabym wam coś doradzić, to jeżeli chodzi o stare okna drewniane i ich renowację, to wiele praktycznych porad na ten temat można znaleźć w sieci. Ja ostatnio na stronie nobiles.pl znalazłam wiele ciekawych informacji i chyba sama zabiorę się za odremontowanie kilku elementów w moim domu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anianita
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Sty 2018
Posty: 177

PostWysłany: Czw 18 Sie 2022, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, Masz dom pasywny i chcesz wybrać do niego okna czy zastanawiasz się, czy do tradycyjnego budownictwa mogą być takie okna? Myślę, że ten artykuł Ci pomoże https://oknoplast.com.pl/blog/dom-pasywny-czy-dom-energooszczedny-poznaj-roznice/. Jest znaczna różnica między domem energooszczędnym, a pasywnym. Nie powinno się mylić tych pojęć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 396

PostWysłany: Nie 28 Sie 2022, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno przy wyborze stolarki okiennej oraz drzwi warto zwrócić uwagę na dopasowanie odpowiednich akcesoriów, które również będziecie mogli znaleźć w ofercie https://izoplast.pl/akcesoria/ i co najważniejsze będą Wam w stanie skutecznie pomóc, aby je jak najlepiej dopasować pod konkretne potrzeby, aby również idealnie pasowały do modelu i ogólnego stylu. Mam nadzieję, że dacie znać jak się u Was sprawdziła współpraca przy ich doborze, bo warto aby teraz był to wybór na lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group