Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gorące lato

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na wesoło
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
angie33
bywalec
bywalec


Dołączył: 23 Sty 2020
Posty: 106

PostWysłany: Wto 18 Lut 2020, 15:10    Temat postu: Gorące lato Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry. Słyszałem, że w tym roku lato ma być na prawdę bardzo upalne. Czy możecie polecić Państwo jakieś systemy nawadniania ogrodu które Państwo stosujecie u siebie na działce?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maarcineczek
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 9

PostWysłany: Pon 24 Maj 2021, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas podlewa się z węża ogrodowego. Wygospodarowaliśmy miejsce na grilla na trójnogu z tego sklepu https://gotowanienapowietrzu.pl/grille/grille-na-trojnogu/ Świetna sprawa taki grill. Wieczorami grillujemy wraz z przyjaciółmi. Szczerze polecam!wykrzyknik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Sro 3 Lis 2021, 8:56    Temat postu: Re: Gorące lato Odpowiedz z cytatem

angie33 napisał:
Dzień dobry. Słyszałem, że w tym roku lato ma być na prawdę bardzo upalne. Czy możecie polecić Państwo jakieś -moim-ogrodzie.pl/nawadnianie/]systemy nawadniania ogrodu które Państwo stosujecie u siebie na działce?


Staram się zbierać deszczówkę, bo podlewać cały ogród w upały to wszystko i tak wyparowuje, szkoda tej wody wtedy.

-------
transport

https://krasnal-przeprowadzki.pl/pakowanie/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myrtis.gaylord
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 1 Gru 2021, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe jaka będzie również zima.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sabrina
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lip 2022
Posty: 1

PostWysłany: Pon 4 Lip 2022, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lato jak ma w zwyczaju jest gorące Very Happy Zawsze staram się w tym okresie zadbać zarówno o ogród, jak i o siebie wyjeżdżając na wakacje, na które zbieram przez cały rok. Na https://spotcameras.com/ są tysiące miejsc, do których udałabym się od razu, gdybym tylko mogła. Na razie jednak ograniczę się tylko do Lazurowego Wybrzeża Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiera22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 565

PostWysłany: Sro 6 Lip 2022, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tegoroczne lato jest gorące i jeśli chodzi o dzieci to można je wysłać na naukę pływania w tej szkole https://movecamp.pl/instruktor-plywania-trener/ albo półkolonie czy obozy sportowe. Mają bogatą ofertę i wiedzą jak zorganizować dzieciom aktywny wypoczynek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sokow
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 214

PostWysłany: Sro 3 Sie 2022, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejna fala upałów się zbliża i trzeba uważać na siebie w tym czasie oraz odpowiednio zabezpieczyć przed słońcem. Ja stosuję Melanotan, aby uniknąć poparzeń słonecznych oraz mieć na długi czas piękną opaleniznę. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu, bo wyglądam jakbym była gdzieś na wakacjach. Na stronie www.melanotan.biz można znaleźć wszystkie informacje o produkcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marylka98
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Lip 2022
Posty: 10

PostWysłany: Czw 4 Sie 2022, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj jak upalnie masakra jakaś Sad I polecam deszczówkę łapać w jakiś zbiornik czy cuś Very Happy
_________________
Ulubione filmy: Mała syrenka
Barbie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Katie3
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Kwi 2021
Posty: 27

PostWysłany: Czw 21 Wrz 2023, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jedynie mogę polecić wyjazd na wakacje z biurem Konsorcjum.pl Very Happy Byłam z nimi w Jordanii. Zobaczyłam najważniejsze miejsca. Był hotel w dobrym standardzie i pyszne jedzenie. Mega odpoczęłam i już myślę nad wyborem kierunku na następny wyjazd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1250

PostWysłany: Sob 27 Sty 2024, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy montażu pompy w zbiorniku na deszczówkę istotne jest, aby zapewnić odpowiednią filtrację wody przed jej wejściem do pompy. Dzięki temu unikniemy zanieczyszczeń, które mogłyby uszkodzić pompę. Należy także pamiętać o zabezpieczeniu elektrycznym i odpowiednim odprowadzeniu wody. W celu uzyskania dokładnych instrukcji, odwiedź stronę https://www.budowa.org/artykuly/szczegoly/79274_jak-zamontowac-pompe-w-zbiorniku-na-deszczowke gdzie świetnie o tym napisano.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na wesoło Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group