Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

paznokcie na ślub
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
vrunolfsdottir
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Maj 2021
Posty: 6
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw 27 Maj 2021, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panokcie w kolorze naturalnym będą najlepsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karamba
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Wrz 2015
Posty: 29

PostWysłany: Wto 8 Cze 2021, 8:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie najbardziej podoba się delikatny, francuski manicure… Bardzo istotne jest również to, jakich lakierów używa Wasza kosmetyczka… Zapewne nie chcecie aby podczas tak ważnej uroczystości jak ślub odpadł Wam lakier na paznokciach... Tymczasem Victoria vynn lakier to produkt, który naprawdę jest godny zaufania. Victoria Vynn to amerykańska marka topowych produktów dedykowana stylistom paznokci. To gwarancja najwyższej jakości!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pon 28 Cze 2021, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierz się do profesjonalnej manicurzystki, która się na tym zna. W końcu manicure na ślub to nie przelewki uśmiech Poczytaj sobie o takiej opcji jak manicure SPA: https://easynails.pl/uslugi/manicure/manicure-spa/ . Sądzę, że będzie to całkiem dobry wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miśkaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Sty 2021
Posty: 63

PostWysłany: Wto 29 Cze 2021, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością super paznokcie zrobią Tobie w spa w Warszawie https://nicespa.com.pl/ . Jestem ich klientką już od dłuższego czasu i widząc ich pasję i zaangażowanie wiem, że Twoje dłonie będą świetnie wyglądać w dniu Twojego ślubu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Papryczkaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 164

PostWysłany: Sro 30 Cze 2021, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm Ja podobnie jak dziewczyna powyżej robiłam sobie ślubny manicure. Nie nosze długich paznokci i nie chcialam ich zdejmować tuż po ślubie, tak wiec nie widziałam sensu w wybieraniu się na przedłużanie paznokci do gabinetu. Wolałam sobie zrobić sama na spokojnie. I za darmo. Pomalowałam paznokcie półprzejrzystą bazą. Dzieki temu wyglądały schludnie oraz naturalnie.
Zdecydowałam się na baze od Reformy
https://reforma-polska.com
Nigdy mnie nie zawiodła.

_________________
Przyszła panna młoda uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoaU
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sie 2021
Posty: 66

PostWysłany: Pon 13 Cze 2022, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vrunolfsdottir napisał:
Panokcie w kolorze naturalnym będą najlepsze.


Mi też się bardzo podobają uśmiech ale czerwona hybryda także: http://naspokojnejfali.pl/estetyczny-manicure-z-lakierami-hybrydowymi/ uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alka223
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Lis 2021
Posty: 161

PostWysłany: Pon 13 Cze 2022, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed ślubem warto wzmocnić swoje paznokcie, aby manicure wyglądał na nich dobrze, a przede wszystkim dobrze się na nich trzymał. Wcierka do paznokci Eveline med+ jest warta uwagi. Naprawdę szybko poprawia kondycję paznokci - sprawia, że stają się mocniejsze i szybciej rosną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Sro 6 Lip 2022, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież na swoim ślubie każdy chciałby wyglądać idealnie i jest to zupełnie normalne. Właśnie dlatego warto dobrze się zastanowić, jakie paznokcie chciałybyście mieć w tym dniu. Ja czytałam o tym, w jaki sposób działa budujący żel do paznokci i wydaje mi się to ciekawym wyborem. Ktoś z Was miał już może okazję korzystać z takich produktów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rschimmel
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lip 2022
Posty: 4
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Wto 12 Lip 2022, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przykładałam jakiejś wielkiej wagi paznokci na ślubie. Zrobiła mi je po prostu koleżanka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
savion.kerluke
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Lip 2022
Posty: 3
Skąd: Proszówki

PostWysłany: Czw 14 Lip 2022, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może powstawiajmy jakieś zdjęcia paznokci? Lepiej będzie nam się przyjrzeć i komentować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group