Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdzie na urlop z dzieciakami?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Nie 30 Sty 2022, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planuję niebawem wykorzystać mój zaległy urlop na zwiedzenie z dzieciakami Mazur i jego okolic. Zatrzymamy się w tym hotelu: https://www.hotelstbruno.pl/. Ja będę korzystać z zabiegów spa a dzieci będą bawić w towarzystwie zabawnych animatorów. Gdzie polecilibyście udać się na spacery by jak najwięcej zobaczyć i przy okazji porobić ciekawych zdjęć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zimkos
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sty 2022
Posty: 74

PostWysłany: Nie 3 Kwi 2022, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli planujecie urlop z dziećmi, to na pewno opalanie nie będzie współgrało, dlatego warto skorzystać z ampułek melanotan dzięki nim uzyskacie ładną opaleniznę. Dla mnie ten produkt jest rewelacyjny, jestem pod wrażeniem, że takie efekty po nim są.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 575
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 8 Cze 2022, 7:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możliwości jest sporo, ale jednym z najlepszych wyborów będzie przede wszystkim Zajazd Jurajski w Podlesicach. Polecam jeśli chcecie wypocząć w odpowiedni sposób oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1272

PostWysłany: Sro 8 Cze 2022, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie macie plany na nadchodzące wakacje? Gdzie planujecie wyjechać i dlaczego?

https://dobrepanelekalisz.business.site
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MonikaZ89
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Cze 2022
Posty: 19

PostWysłany: Czw 9 Cze 2022, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem kemping to bardzo fajna forma spędzania czasu i powiem wam, że moje dzieci jak jadą do takiego miejsca to pieją z radości uśmiech Wiadomo kemping to nie hotel ale można spędzić bardzo miło czas i przeżyć przygodę. Ja i moja rodzina najczęściej jeździmy na kemping do http://www.camping156.pl/camping w Rowach. Wspaniałe miejsce pełne atrakcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inga88
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Paź 2020
Posty: 55

PostWysłany: Czw 23 Cze 2022, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy w jakim wieku są dzieci i co lubią robić? Jak lubią aktywnie spędzać czas, to można je zabrać na Podhale - pokazać piękno gór (oczywiście z rozsądkiem), ciekawie spędzić czas na różnorodnych atrakcjach. A jak nie chcecie sami organizować atrakcji, to ja polecam skorzystać z tamtejszego biura podróży OtoTatry uśmiech Mają ciekawe oferty dla rodzin i dodatkowo realizują bon turystyczny Zakopane - https://ototatry.pl/bon-turystyczny-zakopane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
motis
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lip 2022
Posty: 1

PostWysłany: Sro 6 Lip 2022, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uważam, że Grecja jest pięknym miejscem zarówno dla rodzin z dzieciakami jak i dla par na romantyczny wyjazd. My byliśmy na wyspie Zakyntos i bardzo miło wspominamy ten wyjazd. Koniecznie sobie poprzeglądajcie miejsce na blogu https://turystycznyninja.pl/ tanie loty na zakynthos - na pewno spodobają wam się atrakcje tam dostępne i ten wspaniały klimat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katie3
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Kwi 2021
Posty: 27

PostWysłany: Czw 21 Wrz 2023, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam wyjazdy zagraniczne z biurem Konsorcjum.pl. Zawsze wszystkie usługi są na najwyższym poziomie, a wiadomo, że jadąc z dziećmi tym bardziej nam na tym zależy. My byliśmy w Izraelu na tydzień. Bogaty program, ale fajnie zorganizowany i przewodnicy opowiadali mega ciekawie, bo nawet dzieci uważnie słuchały i wiele zapamiętały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group